Materace 70x140

Któż nie chciałby po męczącym dniu pełnym wrażeń położyć się w wygodnym łóżku, które będzie rozpieszczało komfortem i pomoże w uzyskaniu pełnego, niczym niezmąconego relaksu? Dzieci, wbrew pozorom, nie tak bardzo się od nas różnią.

Stanowią mniejszą kopię nas samych, mającą nieco większe wymagania. Jednak potrzeby, takie jak odpoczynek, sen i wygoda są niezmiennie ważne. Dzięki zdrowemu snu maluch może sobie łatwiej poradzić z uporządkowaniem emocji, poprawia się jego pamięć i koncentracja, ma lepsza zdolność uczenia się. Wyspane dziecko jest też, co szczególnie cieszy chyba każdego rodzica, mniej marudne, za to bardziej skore do zabawy. W trosce o zdrowy sen dziecka powinniśmy zwrócić uwagę na jego otoczenie – stonowane kolory, które nie rozpraszają i nie atakują malca zbędnymi bodźcami, ciepła, oddychająca pościel i wygodny materac, który pozwoli dziecku znaleźć dla siebie optymalną pozycję, a ponadto zapobiegnie bólom pleców. Kręgosłup dziecka jest w trakcie rozwoju bardzo delikatny i wrażliwy na mechaniczne deformacje. Aby zapewnić jego właściwe podparcie, materac powinien mieć dopasowaną odpowiednią twardość. Z pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania przychodzi marka HAVEA.
Materace dziecięce 70x140 cm marki HAVEA zostały stworzone z myślą o wygodzie i prawidłowym rozwoju najmłodszych. Odpowiednia twardość dobrana do wieku stanowi gwarancję wygody i wysokiego komfortu podczas snu. Dzięki zastosowaniu delikatnych tkanin w zewnętrznej warstwie nie musimy się obawiać, że skóra naszego dziecka będzie obtarta lub podrażniona. Materace 70x140 cm są w pełni hipoalergiczne, zatem mogą być stosowane również w przypadku skłonności do alergii.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło