Nieprzemakalne ochraniacze na materac

Nieprzemakalne ochraniacze na materac marki DARYMEX to świetne zabezpieczenie materaca przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Zaopatrzone w praktyczną gumkę na rogach idealnie przylegają do łóżka i nie zsuwają się ochraniając je przed mniejszymi i większymi wypadkami, o które tak łatwo, szczególnie, gdy są w domu dzieci. Nieprzemakalne ochraniacze na materac są dobrą alternatywą dla nieprzemakalnych prześcieradeł 2 w 1 marki Darymex, i dobrym wyborem dla osób mających wystarczającą liczbę prześcieradeł tradycyjnych, a mimo to chcących zabezpieczyć przez wilgocią swoje łóżko.
Nieprzemakalne ochraniacze na materac marki DARYMEX to dwuwarstwowa ochrona składająca się z wierzchniej powłoki wykonanej z bawełny frotte z domieszką poliestru oraz wodoodpornej membrany z oddychającego poliuretanu. Taki skład gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i pełną ochronę materaca. Dodatkowym atutem jest fakt, że w przypadku suchych zabrudzeń prześcieradła, ochraniacza nie trzeba prać, co wiąże się z szybką zmianą pościeli bez konieczności dłuższego schnięcia ochraniacza. W razie potrzeby ochraniacz można prać w temperaturze 90°C i sterylizować w temperaturze 120°C. Pozwala to w pełni pozbyć się roztoczy, pleśni i grzybów, także nieprzyjemnych zapachów i stworzyć niezwykle higieniczne, i bezpieczne środowisko snu.
Nieprzemakalne ochraniacze na materac dostępne są w naszym sklepie w rozmiarach pozwalających na zabezpieczenia zarówno wąskiego materaca, jak i szerokiego, dwuosobowego łóżka. Polecamy je szczególnie osobom chcącym w wyjątkowy sposób zadbać o czystość swojego materaca, osobom starszym, przewlekle chorym, a także rodzicom małych dzieci oraz osobom odpowiedzialnym za utrzymanie czystości w hotelach, pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych. Zastosowanie ochraniaczy na materac gwarantuje w perspektywie ogromne oszczędności wynikające z ochrony materaców. Interesują Cię innego rodzaju ochraniacze na materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło