Kołdry z mikrofibry

Mikrofibra to jedna z częściej używanych do produkcji pościeli tkanin. Otrzymuje się ją z cieniutkich włókien poliestrowych. Mikrofibra – mimo że tworzy cienką tkaninę, jest wytrzymała i świetnie się sprawdza jako poszycie. Kołdry z mikrofibry marki IGA HOME i POLDAUN w swoich poszyciach nie mają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dzięki czemu pozostają w pełni bezpieczne dla alergików, osób o wrażliwej skórze, a nawet dla małych dzieci.
Wypełnienie kołder z mikrofibry stanowią mieszanki specjalnie dobranych włókien, zapewniających niezwykłą sprężystość i odporność na odkształcenia. Wypełnienie jest lekkie, puszyste i, co bardzo ważne, hipoalergiczne. Zapewnia zatem świetną cyrkulację powietrza, oddycha i ogranicza pocenie. Dzięki temu sen pod kołdrą z mikrofibry jest głęboki i zdrowy. Kołdry z mikrofibry marki POLDAUN i IGA HOME można prać w wysokich temperaturach, co sprzyja nie tylko czyszczeniu widocznych zanieczyszczeń, ale przede wszystkim usuwaniu wszelkich drobnoustrojów.
Kołdry dostępne w naszym sklepie są produktami polskimi, produkowanymi przez godne zaufania firmy, kontrolowanymi na każdym etapie produkcji. Kupując kołdry marki IGA HOME i POLDAUN, możesz być pewny ich najwyższej jakości i bezpieczeństwa.
Kołdry z mikrofibry dostępne są w bardzo szerokim asortymencie, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, w wymiarach od 140x200 cm, aż do 200x220 cm oraz dziecięce w wymiarach 90x120 cm i 100x135 cm. U nas znajdziesz leciutkie kołdry letniemodele całoroczne idealne na okres przejściowy i wreszcie zimowe, zarówno typu DUO, czyli dwie kołdry złączone ze sobą na stałe estetyczną lamówką, jak i kołdry z mikrofibry typu 4 pory roku – dwie kołdry letnia + całoroczna, złączone mocnymi napami, które można użytkować razem bądź osobno, w zależności od warunków pogodowych i od indywidualnych upodobań.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło