Prześcieradła 60x120

Nasze dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze – wygodne łóżko, ciepłą i puszystą pościel, idealny materac. Przecież sen dla młodego, rozwijającego się organizmu malucha jest niezwykle ważny.
Dzięki niemu maluch jest w stanie zregenerować siły i uporządkować emocje. Wyspany brzdąc jest bardziej skory do zabawy, chętniej poznaje świat i uczy się nowych rzeczy, a do tego ma większą łatwość w utrzymaniu skupienia i szybciej zapamiętuje. Jednocześnie sen wpływa bezpośrednio na jego zdrowie przez zwiększenie odporności organizmu na infekcje. Jednak z dziećmi jest nieustanny roller coaster. Co chwilę może nas spotkać jakaś niespodzianka, mniej lub bardziej przyjemna. W nocy, kiedy maluch śpi w najlepsze, takie niespodzianki również mogą się przytrafić, co nie tylko zaburzy sen dziecku, ale także może spowodować, że materac ulegnie zniszczeniu. W tej sytuacji lepiej być przygotowanym na wszystko.
Marka DARYMEX jako producent z wieloletnim doświadczeniem posiada w swojej bogatej ofercie prześcieradła 60x120 cm, które stworzono z myślą o najmłodszych. Delikatne tkaniny są przyjemne w dotyku i nie podrażniają bardzo wrażliwej skóry małego dziecka. Prześcieradła z gumką 60x120 cm nie przesuwają się na powierzchni materaca, dzięki czemu przez całą noc pozostają na swoim miejscu i nie rolują się, zapewniając maluchowi wygodny wypoczynek. Prześcieradła nieprzemakalne 60x120 cm pozwolą nam ze spokojem przyjmować wszystkie niespodzianki serwowane przez małego człowieka. Marka DARYMEX to sprzymierzeniec każdego świadomego rodzica.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło