Ściereczki kuchenne bawełniane

Ścierki kuchenne powinny być wytrzymałe oraz chłonne. Ze względu na fakt, iż wykorzystywane są w kuchni muszą być wykonane z materiału, który można prać również w wysokich temperaturach. Jest to niezbędne, aby ściereczki pozostały higienicznie czyste. W kuchni, gdzie przygotowywane jest jedzenie, zwalczanie ewentualnych bakterii oraz roztoczy jest kwestią podstawową.
W naszej ofercie znajdują się różnorodne ściereczki kuchenne wykonane w 100 % z bawełny, wyprodukowane przez wiodącą na polskim rynku rodzimą firmę Zwoltex. Dostępne są produkty zarówno w estetycznie wykończonych, wyjątkowych opakowaniach, dzięki czemu mogą zostać podarowane jako prezent, ale także pojedyncze sztuki. Pojedyncze ścierki są dostępne w rozmiarach 50*70 cm. Ich gramatura to 200 g/m2. Asortyment obejmuje różnorodne wzory oraz kolorystykę produktów, zgodnie z najnowszymi trendami zdobień. Każda ze ściereczek jest doskonale i estetycznie wykończona. Dodatkowym atutem jest fakt trwałości koloru.
Ścierki kuchenne firmy Zwoltex można prać w temperaturze nawet 60 stopni. Wysoka jakość bawełny, z której są wykonane ściereczki sprawia, że nie tracą one swoich właściwości chłonących, nie ulegają zniszczeniu ani nie odbarwiają się.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło