Kołdry obciążeniowe

Lęk i stres dają się we znaki każdemu z nas, wpływając nie tylko na nasze samopoczucie w ciągu dnia, ale także na nasz sen. Ten ostatni niekiedy szczególnie cierpi wskutek nagromadzonych napięć, dlatego wszystkim, którym zależy na komforcie i w pełni regenerującym wypoczynku, zalecamy zakup kołdry obciążeniowej.
Wykonane z antyalergicznych i w pełni naturalnych materiałów kołdry obciążeniowe to odpowiedni wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie bez przyczyny nazywane są kołdrami terapeutycznymi – znakomicie koją nerwy, redukują stres i uwalniają napięcie. Co więcej, polecane są osobom cierpiącym na bezsenność, osobom w spektrum autyzmu oraz cierpiącym z powodu nadpobudliwości dzieciom i dorosłym. W jaki sposób działają? To proste – kołdra wywiera delikatny nacisk, przez który stymuluje czucie głębokie, wycisza układ nerwowy i daje uczucie przyjemnego przytulenia. Okryte kołdrą obciążeniową ciało jest zrelaksowane, a organizm szybciej wchodzi w fazę snu głębokiego i pozostaje w niej na dłużej. W efekcie śpimy lepiej, a rano czujemy się zregenerowani i wypoczęci.
Kołdra obciążeniowa, powinna być idealnie dopasowana do użytkownika – tylko wówczas w pełni docenisz jej zalety i dobroczynny wpływ na jakość i komfort swojego snu. Właśnie dlatego, w ofercie Vege Home, na klientów czekają kołdry o różnych rozmiarach oraz wadze, dedykowane zarówno najmłodszym użytkownikom, jak i osobom dorosłym. Kołdry obciążeniowe dla dzieci będą lżejsze niż kołdry dla dorosłych, podobnie będą różnić się także ich wymiary. Wybierając kołdrę dla siebie lub dla swojej pociechy, sprawdź zatem, jaki model będzie najbardziej odpowiedni. Możesz wybrać spośród wielu produktów znanych i cenionych na rynku producentów, takich jak Senso-Rex, Gravity czy Balance Blankets. Kołdry obciążeniowe dla dorosłych oraz kołderki dla dzieci, dostępne są w wielu rozmiarach. Możesz również wybrać kołdrę o preferowanym, np. antyalergicznym wypełnieniu. Z kołdrą obciążeniową z vegehome.pl komfort i zdrowy sen są w zasięgu ręki! Proponujemy kołdry w rozmiarach 135x200cm, 150x220cm, 100x150cm, 110x170cm a także mniejsze 90x120cm i 60x100cm.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com