Kołdry dwustrefowe

Kołdry dwustrefowe są innowacyjnym rozwiązaniem odpowiadającym na potrzeby osób o zmiennych potrzebach cieplnych, jak również partnerów dotychczas śpiących pod dwiema kołdrami ze względu na dyskomfort związany z poczuciem ciepła. Dwustrefowa kołdra to nowość na rynku. To jedyna taka kołdra, której jedna połowa jest cieńsza i lżejsza, a druga grubsza i cięższa. To dwie strefy ciepła w jednym produkcie. Produkowana jest przez polską firmę Iga Home, której produkty znane są z wysokiej jakości, zarówno w sferze komponentów, jak i sposobu wykonania.
Linia Pastelove Sny, z której pochodzą kołdry dwustrefowe, to grupa produktów tworzonych w zgodzie z naturą i dbałością o detale tak ważne w ekskluzywnych wyrobach. W przypadku kołder antystresowych Iga Home spotykamy się z niecodziennym połączeniem samych atutów – nowoczesnego, eleganckiego designu, doskonałej indywidualności produktu pozwalającej na personalne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów tworzących całość. Polskie kołdry dwustrefowe marki Iga Home zdecydowanie wyróżniają się na rynku tekstyliów.
Kołdry antystresowe dwustrefowe Iga Home wypełnione zostały wytrzymałymi i sprężystymi włóknami HCS, które świetnie odprowadzają wilgoć i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, uniemożliwiając nadmierne pocenie się. Ich elastyczność zapobiega zbijaniu się wypełnienia, pozostawiając kołdrę, nawet po wielokrotnym praniu, równomiernie ciepłą i puszystą. Ogromną zaletą włókien HCS jest ich hipoalergiczność, dzięki czemu pościel wypełniona w ten sposób może być stosowana przez osoby z alergią. Oprócz wyjątkowego wypełnienia ogromnym atutem kołder dwustrefowych Iga Home jest ich poszycie. Wykonano je z najwyższej jakości mikrofibry, którą wpleciono włókna węglowe, co korzystnie wpływa na organizm poprzez eliminację toksyn oraz absorpcję zanieczyszczeń. Takie działanie zapewnia spokojniejszy sen, efektywniejszy wypoczynek i szybszą regenerację wierzchniej warstwy skóry. Proponujemy kołdry dwustrefowe w rozmiarach 160x200cm oraz 200x220cm.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra dwustrefowa?

Kołdra dwustrefowa to specjalna kołdra o dwóch strefach ciepła. Kołdra dwustrefowa jest w połowie cienka i lekka, a druga jej połowa jest gruba i puszysta. To połączenie kołdry letniej z kołdrą zimową. Kołdra dwustrefowa występuje w rozmiarze 160x200 i 200x220 i jest dedykowana partnerom, którzy mają różne potrzeby cieplne, ale nie chcą rezygnować ze spania pod wspólną kołdrą. Kołdra dwustrefowa 200x220 sprawdzi się idealnie na dużym łóżku jako kołdra podwójna. Kołdra dwustrefowa 160x200 może być użytkowana na wersalkach, sofach, narożnikach, czy mniejszych łóżkach sypialnianych z materacami do 120x200cm.

1

Jakie są główne cechy kołder dwustrefowych i w jaki sposób różnią się od standardowych kołder?

Kołdry dwustrefowe charakteryzują się dwoma różnymi strefami komfortu w jednej kołdrze. Jedna z tych stref zapewnia większą ciepłotę niż druga, umożliwiając użytkownikowi dostosowanie kołdry do indywidualnych preferencji termicznych. Kołdry dwustrefowe pozwalają na niezależną regulację temperatury w dwóch obszarach, co może być szczególnie korzystne dla par o różnych preferencjach cieplnych.

0

Dlaczego kołdry dwustrefowe są polecane, a dla kogo są szczególnie korzystne?

Kołdry dwustrefowe umożliwiają dostosowanie temperatury snu w dwóch strefach, co może być szczególnie korzystne dla par o różnych preferencjach cieplnych. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może regulować komfort termiczny w swojej części kołdry niezależnie od partnera.

0

Jakie są dwie strefy w kołdrach dwustrefowych i jak wpływają one na komfort snu?

W kołdrach dwustrefowych jedna strefa jest zaprojektowana z myślą o większym cieple, a druga oferuje chłodniejszą temperaturę. Ta różnica ma na celu umożliwienie użytkownikom dostosowania komfortu termicznego w zależności od ich indywidualnych preferencji. Dzięki temu rozwiązaniu kołdry dwustrefowe pozwalają parom o różnych preferencjach cieplnych na spokojny sen, ponieważ każda strona kołdry może być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników, wpływając pozytywnie na ich komfort snu.

1

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło