Kołdry dwustrefowe

Kołdry dwustrefowe są innowacyjnym rozwiązaniem odpowiadającym na potrzeby osób o zmiennych potrzebach cieplnych, jak również partnerów dotychczas śpiących pod dwiema kołdrami ze względu na dyskomfort związany z poczuciem ciepła. Dwustrefowa kołdra to nowość na rynku. To jedyna taka kołdra, której jedna połowa jest cieńsza i lżejsza, a druga grubsza i cięższa. To dwie strefy ciepła w jednym produkcie. Produkowana jest przez polską firmę Iga Home, której produkty znane są z wysokiej jakości, zarówno w sferze komponentów, jak i sposobu wykonania.
Linia Pastelove Sny, z której pochodzą kołdry dwustrefowe, to grupa produktów tworzonych w zgodzie z naturą i dbałością o detale tak ważne w ekskluzywnych wyrobach. W przypadku kołder antystresowych Iga Home spotykamy się z niecodziennym połączeniem samych atutów – nowoczesnego, eleganckiego designu, doskonałej indywidualności produktu pozwalającej na personalne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów tworzących całość. Polskie kołdry dwustrefowe marki Iga Home zdecydowanie wyróżniają się na rynku tekstyliów.
Kołdry antystresowe dwustrefowe Iga Home wypełnione zostały wytrzymałymi i sprężystymi włóknami HCS, które świetnie odprowadzają wilgoć i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, uniemożliwiając nadmierne pocenie się. Ich elastyczność zapobiega zbijaniu się wypełnienia, pozostawiając kołdrę, nawet po wielokrotnym praniu, równomiernie ciepłą i puszystą. Ogromną zaletą włókien HCS jest ich hipoalergiczność, dzięki czemu pościel wypełniona w ten sposób może być stosowana przez osoby z alergią. Oprócz wyjątkowego wypełnienia ogromnym atutem kołder dwustrefowych Iga Home jest ich poszycie. Wykonano je z najwyższej jakości mikrofibry, którą wpleciono włókna węglowe, co korzystnie wpływa na organizm poprzez eliminację toksyn oraz absorpcję zanieczyszczeń. Takie działanie zapewnia spokojniejszy sen, efektywniejszy wypoczynek i szybszą regenerację wierzchniej warstwy skóry.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło