Obrusy 140x280

Organizując przyjęcie, czy świąteczną kolację dbamy o to, żeby wszystko wyglądało znakomicie. Starannie przygotowane nakrycie stołu, które podkreśla ważność chwili, jest nieodłącznym elementem każdej uczty. Jednak czy na co dzień nie powinniśmy postarać się, aby otoczenie także było niezwykle estetyczne i eleganckie, a nie tylko od święta? Potrzeba poczucia piękna i harmonii towarzyszy nam każdego dnia, chociaż może często jej sobie nie uświadamiamy. Jednak czujemy się zdecydowanie lepiej, jeśli przestrzeń, w której się znajdujemy, jest przytulna i elegancka zarazem, zaprojektowana z rozmysłem w trosce o jej praktyczny charakter. Nie musimy być zawodowymi projektantami, aby za pomocą pewnych elementów odmienić nasz dom nie do poznania.
Jadalnia może zyskać całkowicie nową jakość, jeśli ozdobimy stół dobrze dobranym obrusem. Jest to element dekoracyjny uniwersalny i ponadczasowy, który sprawdzi się na co dzień i od święta. Docenimy także praktyczny wymiar zastosowania obrusów – zaoszczędzą nam one mycia stołu, gdyż podczas posiłków zabezpieczą go przed przypadkowym zabrudzeniem oraz ochronią blat stołu przed osiadaniem kurzu.
Na vegehome.pl dostępny jest szeroki wybór obrusów na każdy stół. Najwyższej jakości tkaniny, z których zostały wykonane obrusy 140x280 marki AGMAR i EUROFIRANY zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Staranne obszycia zapobiegają przed strzępieniem się brzegów materiału i uszkodzeniom mechanicznym podczas codziennego użytkowania. Bogactwo kolorów i wzorów sprawi, że bez problemu znajdziemy obrus idealnie odpowiadający naszym potrzebom i oczekiwaniom. Do codziennego użytku znakomicie nadają się obrusy 140x280 z tkanin plamoodpornych – dzięki niezwykłej łatwości czyszczenia plamy po obiedzie nie będą nam już straszne.
Sprawdź również obrusy i serwety innego rodzaju dostępne w naszym sklepie.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło