Zasłony wzorzyste

Otaczający nas świat czasami wydaje się zbyt szary i monotonny. Widzimy to zwłaszcza wyraźnie, mieszkając w betonowych miastach, gdzie mury budynków i szarość chodników powoduje niemalże depresyjne doznania. Aby tę szarość przegnać, możemy sięgnąć po elementy wyposażenia domu, które wprowadzą do naszego życia kolory. Bez wątpienia otoczenie pełne wyraźnych barw i wzorów sprawi, że poczujemy się szczęśliwsi i będziemy mieli więcej energii. Jednocześnie, tworząc we własnym domu przytulny zakątek mamy miejsce, do którego chcemy wracać. Wiemy, że niezależnie od tego ile szarości nas otacza każdego dnia, dom jest tym miejscem, gdzie odnajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do szczęścia. Nie tylko będziemy mogli odpocząć i zapomnieć o troskach, ale także zaspokoimy swoje poczucie estetyki. Nie warto bagatelizować wpływu otoczenia na nasze samopoczucie. Przyjazne - sprawia, że stajemy się bardziej odporni na stres, rozbudza w nas kreatywność, poprawia humor, a tym samym pozwala łatwiej sobie radzić z trudnymi sytuacjami.
Aby dom zyskał nową jakość, wypełnił się kolorami i wzorami, dając poczucie szczęścia i radości sklep vegehome.pl prezentuje w swojej ofercie bogatą kolekcję zasłon ze wzorem marki EUROFIRANY. Zasłony wzorzyste wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Staranne obszycia zapobiegają strzępieniu się brzegów, a tym samym gwarantują bezpieczne użytkowanie, bez ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Zasłony ze wzorem marki EUROFIRANY posiadają żywe i wyraziste kolory, a barwniki użyte do ich produkcji charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na długotrwałe, bezpośrednie działanie światła słonecznego powodując, że kolory nie blakną. Bogaty wybór wzorów sprawia, że mamy możliwość dopasowania zasłon do wystroju wnętrza tak, aby stworzyły doskonale uzupełniającą się całość z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. Zasłony wzorzyste stworzone zostały z myślą o dopełnieniu designu pokoju dziennego lub sypialni.
Zasłony wzorzyste są dostępne m.in. w rozmiarach 135x250cm, 135x270cm, 140x250cm140x270cm. Interesują Cię innego rodzaju zasłony okienne? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło