WYSTRÓJ SALONU

Pięknie zaaranżowany salon to wizytówka każdego domu. Spędzamy w nim wolny czas, zapraszamy gości. Jest to pomieszczenie, w którym toczy się życie, dlatego warto zadbać o jego jakość.
Wyposażenie salonu to nie tylko meble, ale również szeroki wybór tekstyliów, a przede wszystkim poduszki ozdobne pozwalające na dowolne manewrowanie stylami, uniwersalne poszewki i obrusy na małe i wielkie okazje. W naszym sklepie mamy wszystko to, co jest potrzebne do salonu.
Akcesoria do salonu, jakie oferujemy, to przyjazne dla środowiska i nas samych tekstylia najwyższej jakości. Produkowane są z dbałością o szczegóły, dlatego też zdobią pomieszczenie, a przy tym są praktyczne i wytrzymałe. Szczególnie polecamy bardzo gustowne obrusy plamoodporne o wyjątkowych kolorach i bardzo oryginalnych wzorach. Gładkie, z delikatnym wzorem na obwodzie świetnie pasują na codzienne, rodzinne obiady. Wykończone pasem z cyrkonii, bardzo eleganckie, przepięknie odbijające delikatne światło będą idealne na większe wydarzenia, niecodzienne spotkania, święta. Oprócz bogatej kolorystyki, dzięki której można bez problemu dopasować produkt do pomieszczenia, obrusy występują w wielu rozmiarach – zarówno na małe, jak i duże stoły.
Idealnym dopełnieniem aranżacji salonu są drobiazgi. Niby niewielkie, a jednak od nich najwięcej zależy. Takimi tekstylnymi drobiazgami są poduszki, których również mamy duży wybór – w kształcie wałków, okrągłe, tradycyjnie kwadratowe i prostokątne – a wszystkie te formy powleczone w eleganckie, stylowe i gustowne poszewki, wykonane z wytrzymałych i odpornych na codzienne użytkowanie tkanin.
Wszystkie tekstylia do salonu, jakie oferujemy, to wyroby o bardzo wysokiej jakości, perfekcyjne pod każdym względem, a przy tym bezpieczne. Nie farbują, nie odkształcają się, wytrzymają lata, umilając nam codzienność.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło