Poduszki i wałki dekoracyjne

Aranżacja wnętrza wymaga dbałości o liczne szczegóły. Nie tylko meble, dywany czy odpowiednio dopasowane firanki nadają pomieszczeniom unikalnego wyglądu. Dodatki dopasowywane są w zależności od wnętrza pomieszczenia oraz stylu, w jakim jest utrzymane. Rolą dodatków jest dopełnienie niezwykłego charakteru, dzięki czemu wnętrze staje się przytulne.
W naszym asortymencie znajdują się poduszki oraz wałki dekoracyjne. Wybór produktów jest na tyle duży, że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie dostępne modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością oraz intensywnymi kolorami. W ofercie znaleźć można poduszki i poszewki w bogatej palecie odcieni, a także w różnych kształtach oraz rozmiarach. Dostępne są poduszki okrągłe, kwadratowe, prostokątne, ale także w postaci walca (wałka). Także w kontekście rozmiarów różnorodność produktów jest dość rozbudowana, ponieważ w ofercie znajdują się poduszki oraz poszewki o wymiarach 30x50 cm, 40x40 cm, 50x18 cm, 40x40 cm, a także o średnicy 40 cm.
Poduszki dekoracyjne, które oferujemy to produkty najwyższej jakości marki POLDAUN oraz autorskiej serii VEGE HOME. Te ostatnie zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Każda z poduszek wyprodukowana została ręcznie w Polsce. Poszycie poduszek dekoracyjnych wykonane zostało z miękkiej mikrofibry, która gwarantuje delikatność produktu. Do wypełnienia wnętrza wykorzystano natomiast kulkę silikonową wysokosprężystą  HCS, dzięki czemu produkty mogą być bez problemu prane w domowych warunkach. Zgodnie z zaleceniami, optymalną temperaturą prania, zapewniającą produktom bezpieczeństwo jest temp. 40 stopni. Wówczas ani poszycie, ani wkład poduch nie ulega odkształceniom i zniszczeniom.
Ogromną zaletą poduch dekoracyjnych jest wysoka estetyka wykończenia oraz różnorodność wzorów. Poduszki dodadzą niebagatelnego wyglądu i charakteru każdemu wnętrzu, sprawiając, że stanie się ono bardziej przytulne i wyjątkowe.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło