Zasłony okienne

Zasłony okienne przede wszystkim chronią nas przed nadmiernym słońcem oraz ciekawskim wzrokiem sąsiadów, a ponadto pomagają w momencie, kiedy po prostu chcemy dłużej pospać. Zasłony w pomieszczeniach mieszkalnych to niezastąpiony dodatek spełniający zarówno tę funkcję praktyczną, jak i dodający pomieszczeniu charakteru. Bez zasłon pomieszczenie wydaje się niepełne. W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór zasłon marki Eurofirany, cenionej zarówno w Polsce, jak i za granicą.
W doborze zasłon należy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami oraz gustem. Jeśli chcemy, by nasze pomieszczenie było zawsze przepełnione promieniami słońca, doskonałe będą delikatne, jak mgiełka zasłony z siateczki. Ten rodzaj zasłon z pewnością pięknie ozdobi pomieszczenia takie jak kuchnia lub taki pokój, którego okna wychodzą na ogród. Cienkie zasłony dodają lekkości, lecz ich wadą jest przezroczystość, co wyklucza zaciemnienie pomieszczenia.
Zupełnie inne są zasłony zaciemniające, które doskonale chronią mieszkanie przed nadmiarem promieni słonecznych, a ponadto zatrzymują ciepło, czyniąc pomieszczenia przytulnie mrocznymi, co szczególnie doceniają śpiochy. Zasłony zaciemniające dają poczucie prywatności. Chronią nas przed wzrokiem przechodniów, a ponadto eliminują odblaski promieni słonecznych, gdy chcemy zrelaksować się przed telewizorem. Są przy tym eleganckie i stylowe. Ten rodzaj zasłon jest szczególnie polecany do sypialni. Do pomieszczeń w stylu glamour doskonale będą pasować zasłony welwetowe z cyrkoniami lub z cekinami, natomiast do sypialni nawiązujących do sielskich klimatów rustykalnych – zasłony wzorzyste w kwiaty i liście.
Szerokość oferowanych w naszym sklepie zasłon oscyluje wokół 135 cm, długość zaś mieści się w granicach 250-270 cm, co daje możliwość wyboru zasłon zarówno do niskich, jak i wysokich pomieszczeń. Dostępne wymiary pozwalają na dowolne upięcie zasłon – z zachowaniem dystansu od podłogi oraz szczególnie modne w ostatnich latach leniwie lejące i spoczywające na podłodze. W sprzedaży posiadamy zasłony jednokolorowe w pełnej gamie kolorystycznej, zasłony z etaminy, jak również zasłony płócienne. Ciekawą odmianą, która coraz częściej wybierana jest przez klientów, są zasłony z pomponami z poliestru. Wszystkie zasłony marki Eurofirany cechuje wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Powieszone zaraz po praniu, wilgotne, nie wymagają prasowania.
Dobrej jakości zasłony służą w naszych domach przez lata, bez uszczerbku na ich wyglądzie i funkcjonalności. Raz kupione, bardzo długo będą zdobić mieszkanie, bez uszczerbku na ich wyglądzie i funkcjonalności. Raz kupione, bardzo długo będą zdobić mieszkanie.
Zasłony są dostępne m.in. w rozmiarach 140x175140x250140x270140x300.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło