Komplety ściereczek kuchennych

Ściereczki kuchenne, to jeden z podstawowych elementów, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, jednak przed zakupem, warto dokładnie zastanowić się które wybrać. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość, w tym także na rodzaj materiału, z którego wykonano produkt oraz gramaturę. Od cech tych zależy nie tylko wytrzymałość, ale również np. skuteczność wchłaniania.
W zestawach znajdują się dwie ściereczki kuchenne, o rozmiarach 50*70 cm oraz ręcznik kuchenny 30*50 cm. Dzięki wysokiej gramaturze (ściereczki 200 g/m2, ręcznik 360 g/m2) zestaw może być prany w temperaturze nawet 60 stopni, co zapobiega rozwojowi bakterii oraz roztoczy. Wysoka temperatura sprawia, że zarówno ręcznik, jak i ściereczki, pozostaną czyste i higieniczne. Zestawy ściereczek kuchennych od firmy Zwoltex wykonane są ze 100% bawełny.
Klienci decydując o wyborze kompletów ścierek kuchennych zwracają ogromną uwagę również na estetykę produktu, zarówno pod względem wykończenia i wyglądu, ale też dopasowania do wnętrza. Dlatego w naszej ofercie dostępne są różnorodne zestawy kolorystyczne. Rozbudowany asortyment sprawia, że każdy, bez względu na styl wykończenia pomieszczenia znajdzie produkt idealny do swoich potrzeb. Mimo prania, kolory pozostają trwałe, a właściwości materiału, a tym samym funkcjonalność produktu, nie ulegają pogorszeniu.
Zestawy ściereczek kuchennych znajdują się w unikalnych i estetycznie wykończonych pudełkach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się także jako praktyczny prezent.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło