PODUSZKI

Warunkiem zdrowego snu, po którym jesteśmy pełni życia i energii, jest między innymi wygodna, pieczołowicie dobrana poduszka. Czemu indywidualny dobór poduszki jest tak ważny? Każdy z nas jest inaczej zbudowany, ma też inne potrzeby i przyzwyczajenia. Niektórzy preferują sen na boku, inni na brzuchu albo na plecach. Jedni wolą wysokie i twarde podparcie głowy, inni niskie i miękkie. Również odpowiedni komfort termiczny ma tu znaczenie. Dlatego właśnie, z myślą o wszystkich, wybór poduszek w naszym sklepie jest niemal nieograniczony. Można u nas znaleźć wszystko, niezależnie od tego, czy jest to poduszka typu „jasiek”, czy też duża, puszysta poducha, poduszka z bawełny albo antyalergiczna z włóknem bambusowym. Posiadamy najlepsze poduszki renomowanych firm. Wszystko to, aby sen był zdrowy i przyjemny.
Na naszej stronie dostępne są poduszki najlepszych polskich firm, między innymi marki POLDAUN, IGA HOME oraz MATEX. Posiadamy poduszki malutkie, w rozmiarach 40x40 cm i 40x60 cm, poduszki średnie w rozmiarach 50x60 cm, 50x70 cm, 50x80 cm oraz poduszki duże w rozmiarach 70x80 cm. W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe poduszki lateksowe w rozmiarze 40x70cm, a także poduszki profilowane w rozmiarze 33x50cm oraz 38x60cm. W każdym przedziale rozmiarowym znajdą się modele odpowiednie zarówno dla osób preferujących płaską podporę głowy, jak i dla tych, którzy lubią wypoczywać, wtulając się w mięciutkie wypełnienie. Wszystkie oferowane przez nas polskie poduszki łączy niewiarygodna jakość, perfekcyjne wykonanie i najlepsze materiały. Przykładamy duża wagę do selekcji oferowanych przez nas produktów, dlatego asortyment dostępny w naszym sklepie jest nie tylko wygodny, ale też zdrowy. Oferowane przez nas poduszki posiadają właściwości antyalergiczne, nie uczulają i nie podrażniają skóry. Najwyższej jakości wypełnienia gwarantują wieloletnią satysfakcję, gdyż włókna nie zbijają się i nie twardnieją, a poduszki pozostają zawsze tak mięciutkie i puszyste, jak w dniu zakupu. Wszystko to po to, by sen dał realny odpoczynek. Wybierając polskie poduszki, zapewniamy sobie zdrowy i przyjemny sen.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Na co zwrócić uwagę przy zakupie poduszki?

Po pierwsze zwróć uwagę na tkaninę pokryciowa. Najlepiej, aby była naturalna, jak bawełna, czy wiskoza bambusowa, bo tylko wtedy poduszka zapewni Ci odpowiednią cyrkulację powietrza i będzie zapobiegać przegrzaniu głowy. Po drugie zdecyduj jaki rodzaj wypełnienia wybierasz - syntetyczne, czy naturalne. Wszystkie wypełnienia proponowane w naszych poduszkach są najwyższej jakości, ale różnią się od siebie swoimi właściwościami. Te szczegóły znajdziesz w karcie produktu.

Najbardziej popularnym rozmiarem jest poduszka 70x80, ale coraz częściej nasi klienci wybierają bardziej ergonomiczne poduszki 50x60, 50x70, czy poduszki 50x80. Jeśli Twój fizjoterapeuta zalecił Ci poduszkę profilowaną, czy poduszkę ortopedyczną, to polecamy poduszki Hevea.

0

Jak wyprać poduszkę?

Przed praniem poduszki zapoznaj się z zaleceniami producentami, które możesz znaleźć na wszywce pielęgnacyjnej. Większość poduszek możesz wyprać w pralce. Do prania poduszki zalecany jest płyn do prania delikatnych tkanin - użyj 1/3 standardowej ilości, gdyż puszyste wypełnienie poduszki wzmaga wytwarzanie piany. Nie przekraczaj temperatury podanej przez producenta. Najbezpieczniejszą temperaturą prania będzie 40°C. Większość poduszek można wirować na wysokich obrotach, a niektóre suszyć w suszarkach bębnowych, co sprawia, że pranie poduszki jest łatwe i możesz je często powtarzać w warunkach domowych, aby Twoja poduszka była zawsze czysta i świeża.

0