Poduszki 50x70

Zanurzeni w czystej rozkoszy puchowych doznań pogrążamy się w otchłań sennych marzeń. Czas, kiedy nasze ciało i umysł mogą na chwilę stworzyć idealnie harmonijne połączenie, jest najważniejszy, abyśmy mogli w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej każdego dnia realizować stawiane przed nami zadania. Ale nie tak łatwo jest osiągnąć stan równowagi i głębokiego odprężenia. Kiedy już stworzymy naszą świątynię nocnego dumania w idealnie urządzonej sypialni oddającej nasze najgłębsze pragnienia, wykończmy ją tym pościelowym akcentem, który w bardzo fizyczny sposób pozwoli nam odpocząć. Delikatny, czuły dotyk troski na naszym ciele niech działa na nas kojąco i utula do snu delikatną pieszczotą. Poduszka, która przypominać nam będzie sunący po niebie obłok, pomoże nam z pewnością szybko odpłynąć do krainy sennych marzeń.

Poduski 50x70cm - najwyższa jakość wykonania

Polskie poduszki 50x70 marki POLDAUN wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. W pełni hipoalergiczne nadają się dla każdego użytkownika, w tym również dla osób ze skłonnościami do alergii. Dzięki temu mamy pewność, że sen nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie. Delikatna tkanina, z której wykonano warstwę zewnętrzną, jest przyjazna dla skóry – nie powoduje otarć i podrażnień. Przepuszczający powietrze wkład sprawia, że w nocy się nie pocimy. Towarzysząca snu świeżość wywołuje poczucie dużego komfortu, wpływając na jakość naszego wypoczynku. Poduszki 50x70cm są łatwe w utrzymaniu czystości. Dopasowują się idealnie do kształtu naszego ciała. Wkład nie zbija się i nie traci kształtu, mamy zatem pewność, że przez długi czas zachowa swoje wyjątkowe właściwości. Bogaty wybór modeli odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Interesują cię poduszki w innym rozmiarze? Sprawdź pozostałe oferowane przez nas produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo poduszka 50x70?

Poduszka 50x70 jest polecana jako ergonomiczna poduszka dla dorosłych i starszych dzieci. Poduszka 50x70 z zamkiem sprawdza się dla osób śpiących na wznak, na boku i na brzuchu, gdyż ma możliwość regulacji wysokości i twardości. Możesz zamówić u nas usługę przeszycia pościeli, aby dopasować poszewki do poduszek 50x70.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło