Kołdry 4 pory roku (kołdry spinane)

Kołdry 4 pory roku to produkty dla osób, które cenią sobie komfort niezależnie od temperatury panującej za oknem. Jeśli latem jest Ci za ciepło pod całoroczną kołdrą, a w zimę pod nią marzniesz, kup model spinany 4 pory roku marki IGA HOME lub POLDAUN.
Kołdry spinane składają się z dwóch kołder o różnej grubości połączonych ze sobą mocnymi napami. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie kołder w dowolnej konfiguracji – w zależności od pory roku: latem – wyjątkowo lekkiej i przewiewnej kołdry cienkiej, jesienią i wiosną grubszej, ciepłej i puszystej kołdry, zaś zimą obu kołder połączonych w jedną.
Obie kołdry wykonane są z poszycia wysokiej jakości: delikatnej, jedwabistej w dotyku mikrofibry lub 100%, miękkiej bawełny. Wypełniono je mieszanką włókien o niezwykłej sprężystości i wytrzymałości na zgniecenia. Właściwości te sprawiają że kołdry 4 pory roku można prać nawet w wysokich temperaturach bez zmiany ich struktury i wielkości. Wkład kołder nie zbija się w niewygodne, twarde kłębki, a poszycie się nie mechaci. Ogromnym atutem kołder POLDAUN i IGA HOME są ich właściwości antybakteryjne. Innowacyjne włókna zapobiegają gromadzeniu się w nich wilgoci, roztoczy i grzybów, dzięki czemu kołdry 4 pory roku są przyjazne dla alergików. W sprzedaży posiadamy również kołdry marki POLDAUN o właściwościach antystresowych. Zawierają one włókna węglowe o właściwościach jonizujących, które rozładowują ładunki elektrostatyczne, tym samym zmniejszając napięcie mięśniowe i przyczyniając się do relaksującego, zdrowego snu.
Cechą charakterystyczną wszystkich oferowanych przez nas kołder jest ich wysoka jakość i precyzja wykonania.
Kołdry 4 pory roku dostępne są w wymiarach 140x200 cm160x200 cm180x200 cm200x220 cm oraz 200x200 cm. Wypróbuj kołdry spinane 4 pory roku i zobacz, jak komfortowy może być sen.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło