KOŁDRY ULTRALEKKIE

Dla tych, którzy nie potrafią zasnąć bez kołdry, a jednocześnie nie lubią nadmiernego ciepła podczas snu idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kołdry ultralekkie o niskiej ciepłocie. Są to produkty jednowarstwowe, które wykonane zostały z włókien kanalikowych silikonowanych HCS. To właśnie struktura wnętrza produktu sprawia, że kołdra nie powoduje nadmiernego grzania. Cechą charakterystyczną włókien są wewnętrzne kanaliki, w których gromadzi się powietrze. Dzięki temu kołdra zapewnia odpowiednią termoizolację, poprawiając komfort snu. Włókna cechują się dużą sprężystością i elastycznością, co jest dużym atutem produktu, zwiększającym jego jakość i wytrzymałość. Tak skonstruowane wnętrze uniemożliwia odkształcanie, co jest szczególnie istotne nie tylko podczas użytkowania, ale również prania. Ultralekkie kołdry można bez problemu prać w warunkach domowych.
Wypełnienie pokryte zostało wyjątkowymi materiałami, jak mikrofibra, bawełna lub bambus, co sprawia, że poszycie jest delikatne i przyjemne w dotyku. Ogromną zaletą jest także jakość i estetyka wykończenia.
Ze względu na zastosowany rodzaj wypełnienia oraz wysokiej jakości poszycie, ultralekkie kołdry są doskonałym rozwiązaniem dla osób zmagających się z alergią. Są one odporne na wchłanianie zapachów, a także rozwój bakterii, grzybów oraz pleśni i roztoczy. Unikalny system włókien, pozwalający na odprowadzanie wilgoci i zapobieganie poceniu pozwalają zapewnić skórze odpowiednie i higieniczne warunki.
W naszej ofercie dostępne są produkty w kilku wariantach wielkości: kołdry ultralekkie o wymiarach 160x200 cm, 140x200 cm oraz 200x220 cm, a także 180x200cm, 200x200cm, 90x120cm, 100x135cm, 100x160cm dzięki czemu można bez problemów dopasować wymiar adekwatny do posiadanego łóżka.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra ultralekka?

Kołdra ultralekka jest kołdrą cienką o obniżonej gramaturze wypełnienia. Kołdra ultralekka jest przeznaczona do użytku latem lub jako kołdra do użytku przez cały rok dla osób którym ciągle, bez względu na temperaturę otoczenia, jest gorąco i potrzebują lekkiego okrycia bez dodatkowej izolacji cieplnej.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło