Ręczniki

Ręczniki łazienkowe mają nie tylko praktyczne, tradycyjne zastosowanie. Oprócz osuszania ciała czy rąk pełnią też często funkcję dekoracyjną. Od kiedy przykładamy większą wagę do aranżacji naszych wnętrz, również łazienki stały się obiektem ciągłego upiększania. Są one bowiem miejscem, w którym spędzamy czas nie tylko na codziennej toalecie, ale też często na wieczornym relaksie. Musi więc być funkcjonalna i ładna.
Aby udekorować łazienkę, polecamy dobranie idealnego ręcznika do swojego wnętrza. W sprzedaży posiadamy modele łazienkowe polskich marek EUROFIRANY i GRENO, znanych z wysokiej jakości swoich produktów. Ręczniki EUROFIRANY i GRENO oferujemy zarówno w małych: 30x50cm, 50x90cm, jak i dużych rozmiarach: 70x140cm. Wszystkie charakteryzują się dużą chłonnością i niewiarygodną miękkością, co zawdzięczają specjalnemu splotowi włókien i najwyższej jakości bawełnie, z jakiej zostały wykonane. Ręczniki mają bardzo wysoką gramaturę i długi włos, dlatego cudnie otulają i ogrzewają ciało po kąpieli. Nie podrażniają nawet delikatnej, dziecięcej skóry oraz skóry osób skłonnych do alergii. Są wykonane z wytrzymałych, lecz delikatnych bawełnianych włókien, które nawet po wielokrotnym praniu pozostają miękkie i sprężyste. Barwniki użyte do barwienia ręczników pozostają odporne na wysoką temperaturę, dzięki czemu łatwo utrzymać ręczniki w czystości, bez obawy o ich kolory, kształt i strukturę włókien.
Firmy EUROFIRANY i GRENO kładą duży nacisk nie tylko na wysoką jakość swoich produktów, ale też na perfekcyjny wygląd. Ręczniki tych marek mają atrakcyjną kolorystykę i zgodne ze światowymi trendami wzornictwo. Część z oferowanych przez nas ręczników jest tradycyjnie gładka, a część ozdobiona ciekawym, delikatnym wzorem. Wszystkie jednak – niezależnie od wzoru i koloru, są godne polecenia.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło