Pościel kolorowa

Kolory mają zaklętą w sobie niezwykłą moc. Nie tylko symbolizują wiele cnót, którym przez wieki były poświęcone, ale także wywołują swoisty wpływ na każdy aspekt naszego życia. Oddziaływanie kolorów nie ogranicza się do sfery umysłowej. Wywołują one emocje, pomagają porządkować myśli oraz rozbudzają kreatywność i chęci do działania. Jednak dotykają także sfery duchowej, pozwalając poczuć jedność ze światem. Wpływ kolorów na człowieka dotyczy również sfery fizycznej. Są kolory, które powodują lepszą przemianę materii lub pomagają rozluźnić spięte mięśnie.

Barwy towarzyszą nam na co dzień. Paleta ulubionych kolorów oparta jest o nasze skojarzenia, preferencje związane z wypoczynkiem, czy emocje, jakie one w nas wywołują. Otoczenie się wybranymi odcieniami sprawia, że jesteśmy bardziej szczęśliwi, spokojniejsi i czujemy się młodziej. Natomiast wprowadzając bogactwo kolorów do naszej sypialni, zapewnimy sobie wypoczynek na wysokim poziomie, który będzie się przekładał na poprawę codzienności. Staniemy się bardziej odporni na stres, a do życia zaczniemy podchodzić z uśmiechem.

Pościel kolorowa w wielu rozmiarach!

Na VegeHome.pl znajdziemy pościel dopasowaną do rozmiaru każdego materaca. Pościel kolorowa wykonana z wysokiej jakości materiałów pozwoli wnieść radość do naszej sypialni, a użytkowanie jej nie będzie sprawiało żadnych problemów, gdyż trwałe barwniki odporne są na spieranie i nie bledną nawet po wielu praniach, zachowując żywą głębię kolorów. Możliwość prania i suszenia w domowych warunkach stanowi gwarancję zachowania czystości naszej pościeli łatwo i przyjemnie. Tkaniny hipoalergiczne są bezpieczne także dla osób ze skłonnościami do alergii, zapewniając zdrowy i spokojny sen każdej nocy. Pościel kolorowa 160x200, dedykowana dla osób śpiących w jednoosobowych łóżkach, daje swobodę oraz niezastąpiony komfort podczas snu. Pary docenią zaś wygodę płynącą z bliskości z zachowaniem szacunku dla własnej przestrzeni, wybierając pościel kolorową 200x220. Aksamitnie delikatne materiały otulają czułą pieszczotą, nie powodując podrażnień oraz utrzymają suchość w czasie nocnego wypoczynku.

Sprawdź wszystkie pościele z oferty naszego sklepu!

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło