Koce

Decyzja o wyborze odpowiedniego koca nie jest łatwa, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele modeli tego popularnego produktu. W naszej ofercie znajdują się warianty w różnych rozmiarach, wykonane z bawełny, bambusa, ale także koce żakardowe oraz dwustronne Sherpa.
Dostępne są koce o wymiarach 70x160cm
, 150x200cm, 180x200cm 200x220cm oraz 170x210cm marki DARYMEX, EUROFIRANY, GRENO, a także MATEX, czyli producentów, cieszących się doskonałą opinią, których produkty są chętnie kupowane. Ogromnym atutem jest ich jakość, naturalne wykonanie, wytrzymałość, jak również możliwość prania w warunkach domowych. Należy jednak pamiętać, aby w pierwszej kolejności sprawdzić instrukcję prania, dołączoną przez producenta, bo tylko jej przestrzeganie pozwoli uniknąć zniszczenia materiału, a jednocześnie umożliwi zachowanie odpowiednich właściwości.

Dzięki różnorodnej kolorystyce i motywom, koce doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, jako dopełnienie aranżacji. Wzory dostępne na produktach są modne i nowoczesne, a każdy z oferowanych przez nas produktów jest doskonale wykończony. Koce pochodzące od polskich producentów nie elektryzują się, a jednocześnie są przyjazne dla skóry, zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, są delikatne w dotyku, a także lekkie, delikatne, przytulne oraz ciepłe. Szczególną grupą produktów są koce żakardowe, które dzięki wyjątkowemu wyglądowi i estetycznemu wykończeniu mogą sprawdzić się także jako narzuta na łóżko.
Dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe ciepło doskonałym rozwiązaniem będą dwustronne koce Sherpa, pokryte z jednej strony wyjątkową i delikatną tkaniną. Druga strona koca to puszysta Sherpa, która w doskonały sposób imituje owczą wełnę, dzięki czemu tego typu koce są szczególnie ciepłe. 

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło