Kołdry antyalergiczne

Kołdry antyalergiczne to modele kierowane do osób szczególnie wymagających ze względu na swoje problemy alergiczne. Katar uczuleniowy, łzawienie oczu, ciężki oddech – to tylko niektóre z objawów, jakich doświadczają alergicy. W dużej mierze do wzmożonych reakcji przyczyniają się tekstylia, w tym też pościel, gdyż bywają siedliskiem roztoczy i grzybów oraz przyciągają i magazynują kurz. Właściwości antyalergiczne polecanych przez nas kołder zapewniają aktywne składniki blokujące rozwój grzybów i pleśni, które są główną przyczyną powstawania oraz wzmożenia chorób oddechowych, m.in. astmy oskrzelowej.
W naszym sklepie kupisz modele antyalergiczne najlepszych polskich producentów. Kołdry antyalergiczne marki POLDAUN i IGA HOME są nie tylko zdrowe, ale też bardzo komfortowe i estetycznie wykonane.
Dla osób z problemami alergicznymi proponujemy kołdry antyalergiczne z domieszką włókien z bambusa, mających naturalne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze marki IGA HOME oraz komplety antyalergiczne Hollofil Allerban marki POLDAUN, których aktywnym składnikiem jest środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy Allerban, działający nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Kołdry antyalergiczne są szczególnie polecane osobom zagrożonym lub chorującym na choroby układu oddechowego, jak np. astma oskrzelowa i chorobami alergicznymi skóry.
Najlepszej jakości wypełnienia kołder ze specjalnie dobranych włókien zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu się i gwarantując tym samym niezwykle komfortowy sen. Ponadto nie zbrylają się, dzięki czemu kołdra jest lekka i puszysta przez cały okres jej użytkowania, nawet po wielokrotnym praniu. Poszycie oferowanych przez nas produktów jest niezwykle przyjemne i delikatne w dotyku, dzięki czemu z przyjemnością można zapaść w głęboki, regenerujący sen. Kołdry POLDAUN i IGA HOME cechuje też niezwykła dokładność wykonania. Są produktami z najwyższej półki o najlepszych właściwościach antyalergicznych.
Wybierz kołdrę odpowiednią dla siebie i najlepiej dopasowaną do warunków atmosferycznych.
W sprzedaży posiadamy kołdry antyalergiczne o różnych rozmiarach, począwszy od malutkich modeli dla niemowląt, aż po duże kołdry dwuosobowe. Dostępne są też modele letniecałorocznezimowe typu DUO i 4 pory roku. Proponujemy kołdry wielu w rozmiarach m.in. 200x220cm, 160x200cm, 180x200cm, 200x200cm, 140x200cm a także mniejszych takich jak 90x120cm, 100x135cm czy 100x160cm. Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło