Narzuty na łóżko

Narzuty na łóżko to rozwiązanie praktyczne, dostępne w wielu wyjątkowych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiedni dla swoich potrzeb, pasujący do wystroju wnętrza.
Ogromną zaletą narzut jest fakt, iż spełniają rolę nie tylko estetyczną i dekoracyjną, ale są także rozwiązaniem bardzo praktycznym. Przez użytkowników cenione są ze względu na fakt, iż pozwalają utrzymać higienicznie czystą pościel. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla alergików, gdyż chroni pościel przed kurzem, bakteriami oraz wilgocią. Narzuty dwustronne na łóżko marki Darymex to doskonałe zabezpieczenie również przed plamami oraz zabrudzeniami.
W kontekście estetyki, narzuty nadają sypialni wyjątkowego wyglądu i przytulności, będąc tym samym świetnym elementem dekoracyjnym.
W naszej ofercie znajdują się narzuty dwustronne w jednolitym kolorze, ale także z modnymi wzorami, od polskiego producenta Darymex oraz własnej marki Vege Home. Narzuty dostępne są w różnych rozmiarach, także w zestawach z wyjątkowymi, dopasowanymi do całości poduszkami. W zależności od rozmiaru łóżka, dostępne są następujące rozmiary narzut: 170*210 cm, 200*220 cm, a także 220*240 cm. Osoby zainteresowane kupnem zestawu mogą wybrać narzutę o wielkości 200*220 cm, z dodatkowymi dwoma poduszkami, kwadratowymi (50*50 cm) lub okrągłymi, o średnicy 40 cm.
Każdy z produktów cechuje się doskonałą jakością i estetyką wykonania. Materiał, z którego wykonane zostały narzuty to mikrofibra oraz bawełna, zapewniające delikatność i miękkość. Ponadto bardzo łatwo jest zadbać o czystość narzut, ponieważ mogą one być prane w warunkach domowych. Ważne, aby stosować się do instrukcji umieszczonych przez producenta.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło