Poduszki z wypełnieniem Fossflakes

Fossflakes to wyjątkowe wypełnienie, które zostało wynalezione oraz opatentowane w Danii. Jest to wypełnienie syntetyczne, chociaż faktura zbliżona jest do delikatnego, miękkiego puchu. Wypełnienie to jest szczególnie wyjątkowe ze względu na fakt, iż może być wielokrotnie prane. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie poduszek w idealnej czystości i higienie. Nawet wielokrotne pranie nie wpływa negatywnie na wypełnienie. Nie powoduje odkształcenia poduszki.
Mimo syntetycznych włókien, poduszki z wypełnieniem Fossflakes są naturalne w dotyku, a w wyglądzie w żaden sposób nie różnią się od poduszek z naturalnym wypełnieniem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z alergią. Poduszki Fossflakes marki Poldaun posiadają odpowiednie atesty oraz badania i certyfikaty, poświadczające bezpieczeństwo stosowania także u dzieci poniżej 3 roku życia oraz niemowląt. Wykorzystana technologia produkcji sprawia, że poduszki Fossflakes to gwarancja najwyższej jakości, odporności na zgniecenia, elastyczności i sprężystości. Właściwości te pozwalają na częste pranie poduszek, zgodnie z zaleceniami producenta.
W ofercie znajdują się poduszki z wypełnieniem Fossflakes w kilku rozmiarach: 40x40 cm, 50x60 cm, 50x70 cm50x80 cm oraz 70x80 cm. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy może znaleźć produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło