KOŁDRY CAŁOROCZNE

Jedną z najważniejszych rzeczy, które wpływają na nasz stan zdrowia, jest sen. Odpowiednio długi i spokojny pozwala wypocząć i zacząć kolejny dzień z uśmiechem. Na zdrowy sen wpływa w dużej mierze pościel, w której śpimy, dlatego warto przed jej wyborem poświęcić kilka chwil, by dowiedzieć się więcej o modelu, który wpadł nam w oko – tym bardziej że wybór jest naprawdę duży, a kołdra kołdrze nierówna.
Najlepsze w naszych warunkach klimatycznych są kołdry całoroczne, świetnie sprawdzające się zarówno w lecie, jak i mroźną zimą. Jednak również wśród tych modeli można wybrać taki, która dla nas będzie praktyczniejszy, przyjemniejszy, wygodniejszy. Kołdry całoroczne bawełniane, jakie oferujemy w naszym sklepie, można dopasować do siebie zarówno pod względem rozmiaru, jak i właściwości. Posiadamy w sprzedaży między innymi kołdry antyalergiczne marki IGA HOME, będące najlepszym rozwiązaniem dla osób uczulonych na puch, kurz i roztocza, kołdry antystresowe, neutralizujące ładunki elektrostatyczne zaburzające równowagę organizmu oraz doskonałe, innowacyjne kołdry całoroczne Fossflakes marki POLDAUN, z opatentowanym w Danii wypełnieniem imitującym płatki śniegu. Dostępne u nas modele świetnie sprawdzają się o każdej porze roku, uprzyjemniając nocny odpoczynek. Naturalna, miła w dotyku tkanina sprawia, że można otulić się nią niczym
w mięciutką chmurkę, a rano wstać wypoczętym, jak nigdy przedtem.
Kołdry całoroczne dostępne w naszym sklepie to przyjemny i zdrowy sen, który zawdzięczamy nadzwyczajnej jakości surowcom użytym do ich produkcji. Ekskluzywna bawełna, zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza i nowoczesne wypełnienia nieulegające zbryleniu nawet po praniu to cechy charakterystyczne kołder wysokiej jakości. Również dokładność i estetyka wykonania sprawiają, że modele całoroczne POLDAUN
i IGA HOME nie mają sobie równych. Oferujemy kołdry całoroczne w rozmiarach 200x220 cm, 160x200 cm, 140x200 cm, 180x200cm, 200x200cm oraz 100x160cm.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra całoroczna?

Kołdra całoroczna, to kołdra średniej grubości przeznaczona do użytku o każdej porze roku w pomieszczeniach dobrze ogrzewanych zimą i klimatyzowanych latem. Jeśli Twoja sypialnia narażona jest jednak na duże spadki temperatury w czasie mrozów, a latem doskwiera Ci upał, korzystniej będzie jeśli zdecydujesz się na zakup dwóch osobnych kołder o różnej grubości - kołdry ultralekkiej i kołdry zimowej.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło