Poduszki dla dzieci

Dzieci potrzebują szczególnej ochrony, miękkości i delikatności, dlatego też dbając o ich potrzeby, w naszym sklepie znalazły się poduszki dedykowane w sposób szczególny najmłodszym użytkownikom. W ofercie znajdują się poduszki dla dzieci marki Iga Home oraz Poldaun. Są to polscy producenci, znani i cenieni ze względu na doskonałą jakość produktów. Poduszki dla dzieci wykonane są z najlepszych materiałów. Poszycie to miękka i delikatna bawełna lub mikrofibra. Ogromną zaletą oferowanych przez nas produktów jest doskonała termoregulacja. Naturalne materiały pozwalają na odprowadzanie wilgoci, zapewniając także przepuszczanie powietrza, co zapobiega poceniu się. Konstrukcja włókien, jaka została zastosowana zapobiega przyjmowaniu obcych zapachów, co wpływa korzystnie na komfort snu malucha.

Poduszki dla dzieci - wygodny sen dla najmłodszych

Wybrane modele dziecięcych poduszek wyposażone zostały w zamek, co umożliwia regulowanie wysokości poduszki. Dzięki pikowanym pokrowcom jeszcze łatwiej jest utrzymać poduszki w doskonałej i higienicznej czystości, co jest szczególnie ważne dla małych alergików. Wykorzystane materiały, jak np. antyalergiczny bambus gwarantują ochronę przed rozwijającymi się bakteriami, roztoczami oraz kurzem, co sprawia, że poduszka jest czysta i bezpieczniejsza dla zdrowia. Ponadto, produkty nadają się do prania w warunkach domowych. Sposób prania uzależniony jest od rodzaju tkaniny, z której wykonano poszycie oraz wkład poduszki. Każdy z modeli posiada instrukcję producenta, z zamieszczonymi najważniejszymi informacjami.
Poduszki dla dzieci dostępne są w trzech rozmiarach, 40x40 cm, 40x60 cm oraz 50x60 cm. Ponadto, w ofercie znajdują się również poduszki- wałki oraz poduszki do karmienia, na których umieszczone zostały subtelne, dziecięce wzory. W naszej ofercie znajdują się również poduszki płaskie, idealne także dla noworodków oraz niemowląt. Interesują cię poduszki innego rodzaju? Sprawdź pozostałe oferowane przez nas produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło