Wypełnienia do poduszek dekoracyjnych

Aranżacja wnętrza to jeden z elementów, który przyciąga coraz więcej uwagi nie tylko podczas urządzania domu czy mieszkania. Odpowiednio dopasowane drobiazgi pozwalają nadać wnętrzom wyjątkowego, przytulnego, a często także indywidualnego charakteru.
Sposób dobierania dodatków zależy od ogólnej koncepcji wnętrza. Jednym ze sposobów uzyskania wyjątkowego charakteru pomieszczenia jest dobór odpowiednich poduszek. Na rynku tekstylnym dostępne są różnorodne warianty poszewek na poduszki. Dla tych, którzy cenią sobie jednolity styl, oszczędność dekoracji, stonowane kolory, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się jednolite poszewki, często odpowiednio dopasowane np. do pokrycia kanapy lub foteli. Inni natomiast cenią sobie rozwiązania nieco bardziej odważne, które pozwolą na ożywienie wnętrza, dodanie kolorytu itp. Wówczas idealnie sprawdzą się poszewki z nadrukiem lub innym motywem, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wkłady do poduszek - trwałe i odporne na odkształcenia

Poszewki na poduszki dekoracyjne to element, który można w każdej chwili i bez większego problemu wymienić. Dużo uwagi warto poświęcić na wybór wypełnienia do poduszek dekoracyjnych, ponieważ jest to element, który powinien posłużyć w dłuższym okresie czasu. Dlatego też jedną z podstawowych cech powinna być jakość wkładu. W naszej ofercie znajdują się wkłady do poduszek dekoracyjnych marki IGA HOME, w rozmiarach 40x40 cm, 45x45 cm oraz 50x50 cm. Są to produkty polskie, wypełnione kulką silikonowaną, o wysokim stopniu sprężystości. Dzięki temu wkład nie niszczy się, nie ulega odkształceniom. Jest trwały i odporny na zgniatanie, a jednocześnie może być prany w warunkach domowych, co pozwala na zachowanie higieny, tak ważnej szczególnie dla alergików. Pranie w warunkach wskazanych przez producenta nie wpływa negatywnie na jakość produktu. Interesują cię poduszki innego rodzaju? Sprawdź pozostałe oferowane przez nas produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło