Poduszki bambusowe

Jednym z najważniejszych elementów, od których zależy zdrowy sen, jest poduszka. By wyspać się w pełni i nie obudzić z bólem szyi, musi ona być idealnie dobrana. Wiemy o tym i dlatego u nas znajdziesz szeroki wybór poduszek, wśród których na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Podstawowymi parametrami odpowiednio dobranej poduszki są jej twardość i wysokość. Innego modelu potrzebujesz, jeśli śpisz na plecach, a innego – na brzuchu. U nas znajdziesz odpowiednie modele do każdej pozycji. Poduszki płaskie, wysokie i z regulowaną wysokością wkładu, poduszki miękkie i twarde, małe i duże. W naszym sklepie na pewno dobierzesz produkt idealny.
Poza wysokością i twardością poduszki, bardzo ważny jest materiał, z jakiego jest ona wykonana. Naturalny, przyjazny dla człowieka i środowiska jest bambus. Poduszki bambusowe – oprócz tego, że wygodne, są przede wszystkim antyalergiczne. Naturalnie antybakteryjne i przeciwgrzybicze właściwości bambusa sprawiają, że poduszki z niego wykonane są idealnym wyborem dla osób cierpiących na alergię i mających wrażliwą skórę.

Poduszki bambusowe poslkich producentów

W sprzedaży posiadamy polskie poduszki bambusowe marki IGA HOME i POLDAUN, wykonane z pikowanej, naturalnej tkaniny zewnętrznej z włóknem bambusa, zapewniającej higieniczne środowisko snu i wypełnienia, które stanowi mieszanka włókna celulozowego, wytworzonego z łodyg bambusa z poliestrem. Jest to optymalne połączenie do tego, by otrzymać produkt jak najbardziej naturalny, a przy tym trwały i wytrzymały. Poduszki bambusowe nie pochłaniają zapachów, odprowadzają wilgoć i ograniczają potliwość, dzięki czemu sen jest w pełni komfortowy.
Ogromnym atutem produktów bambusowych jest ich biodegradowalność. Włókna z dodatkiem bambusa są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku. Twój wybór ma znaczenie. Wybieraj świadomie. Poduszki bambusowe dostępne są w wymiarach 40x40cm, 40x60cm, 50x60cm, 50x70cm50x80cm i 70x80cm.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło