Poduszki lateksowe

Podczas snu człowiek regeneruje siły i energię. Dlatego tak ważne jest, aby umożliwić organizmowi efektywny wypoczynek. Podczas snu na wytchnienie liczyć mogą nie tylko mięśnie, ale również wszystkie narządy wewnętrzne, dlatego nie można bagatelizować wyboru odpowiedniego materaca, kołdry czy poduszek. Wbrew pozorom, te elementy mają ogromny wpływ na jakość snu i wypoczynku.
Doskonałym wyborem są poduszki lateksowe. Jest to rozwiązanie innowacyjne i bardzo trwałe. Zastosowane wewnątrz poduszek wypełnienie to kapsułki lateksowe, umieszczone wewnątrz poszycia bawełnianego. Taki zestaw sprawia, że poduszka jest nie tylko dobra dla zdrowia, ale także bardzo wygodna. Delikatność bawełny sprawia, że sen jest przyjemnością, a lateksowe wnętrze dba o odpowiednie warunki wypoczynku. Bawełna, z której wykonane zostało poszycie jest pozbawiona sztucznych barwników, dzięki czemu jest rozwiązaniem idealnym również dla alergików. Pokrycie poduszki nie wywołuje podrażnień, ani alergii. Naturalne poduszki lateksowe marki Poldaun zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu głowy. Właściwości lateksu sprawiają, że jest on materiałem, w którym żadne drobnoustroje, grzyby czy pleśń nie mają możliwości rozwoju. Lateks zapobiega także wnikaniu do poduszki roztoczy, dlatego produkty są cenione przez osoby borykające się z uczuleniami.

Poduszki lateksowe - relaks i rozluźnienie

Wkład lateksowy jest bardzo elastyczny oraz sprężysty. Cechy te umożliwiają idealne dopasowanie poduszki do kształtu głowy i karku, dzięki czemu mięśnie mogą odpowiednio się regenerować. Odpowiednie rozluźnienie jest podstawą relaksu. Jednocześnie te same właściwości lateksu sprawiają, że poduszka jest trwała oraz odporna na odkształcenia. Poduszki latekstowe dostępne są w wymiarach 38x60cm, 40x40cm, 40x70cm, 48x15cm, 50x60cm, 50x70cm, 50x80cm, 70x80cm.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło