Komfortowe ochraniacze na materac

Często po latach użytkowania materaca okazuje się, że nie jest on już tak wygodny jak kiedyś. Gdzieniegdzie odkształcony, gdzieniegdzie twardszy lub bardziej miękki wdaje nam się we znaki sprawiając, że rano wstajemy nie tak wypoczęci jak powinniśmy. A przecież zdrowy, dający wytchnienie po ciężkim dniu sen, to podstawa, by mieć siły na kolejne wyzwania. W przypadku niewygodnego materaca czy wysłużonego łóżka są dwa rozwiązania. Albo kupić nowe łóżko lub nowy materac wydając przy tym duże pieniądze, albo zaopatrzyć się w komfortowe ochraniacze na materac firmy IGA HOME oszczędzając sporą kwotę, i znów cieszyć się wygodnym i zdrowym snem.
W naszym sklepie posiadamy wyjątkowo komfortowe ochraniacze na materac, które zapewnią relaksujący sen i zabezpieczą materac przed zabrudzeniami. Ochraniacze wykonane są z grubej mięsistej przepikowanej dzianiny klimatyzującej z wypełnieniem z puszystej włókniny, dzięki czemu są miękkie, ciepłe i bardzo wygodne. Skład materiałowy ochraniaczy pozwala na pranie w wysokiej temperaturze bez zmiany struktury materiału. Pozwala to na utrzymanie ochraniacza w czystości, bez uszczerbku na jego wyglądzie i funkcjonalności. Dodatkowym atutem naszych ochraniaczy jest ich estetyczne i bardzo eleganckie opakowanie w formie praktycznej walizki. To wszystko sprawia, że ochraniacze komfortowe na materac marki Iga Home są świetnym pomysłem na trafiony prezent.
Ochraniacze na materac dostępne są w kilku wersjach rozmiarowych. Idealny na pojedynczy, wąski materac ochraniacz o wymiarach 90x200 cm, większe ochraniacze o rozmiarach 140 cm i 160 cm x 200 cm, oraz ochraniacz na szeroki, dwuosobowy materac o szerokości 180 cm x 200 cm.
Ochraniacze posiadają certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Atest Państwowego Zakładu Higieny – Świadectwo Jakości Zdrowotnej, który potwierdza pozytywny wpływ zdrowotny ochraniacza. Ochraniacze Iga Home są bezpieczne dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Interesują Cię innego rodzaju ochraniacze na materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło