Kołdry 100x160

Małe dzieci dużo czasu spędzają na śnie. Jest to im potrzebne do prawidłowego rozwoju – ich mózg podczas snu przetwarza bodźce, które do niego docierały, porządkuje doświadczenia i emocje. Dodatkowo sen jest niezbędny dla zachowania dobrego zdrowia naszej pociechy. Pozwala on regulować metabolizm, zwiększa odporność na infekcje. Dziecko wyspane wykazuje dużą chęć zabawy, jest ciekawe świata, a towarzyszący mu dobry humor sprawia, że możemy się z nim łatwiej porozumieć, nie jest grymaśne i drażliwe. Dla malucha ważny jest dotyk. Podczas snu, gdy otacza go ciepło i delikatny, puszysty dotyk mięciutkiej kołdry, może z uczuciem błogości spokojnie spać. Marki IGA HOME i POLDAUN wyszły naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich rodziców, tworząc wspaniałe kołdry 100x160 dedykowane specjalnie dla najmłodszych.
Polskie kołdry 100x160 marki IGA HOME i POLDAUN wykonane zostały z naturalnych materiałów najwyższej jakości, stanowiących gwarancję trwałości. Możliwość prania i suszenia w warunkach domowych pozwala utrzymać je w czystości. Kołdry nie zbrylają się i nie tracą kształtu, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez długi czas. Wierzchnia warstwa jest delikatna i aksamitna w dotyku, nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Wypełnienie zapewniające wysoki komfort termiczny niezależnie od warunków jest przewiewne, skóra może oddychać, nie poci się. Kołdry są w pełni hipoalergiczne, właściwe nawet dla dzieci ze skłonnościami do uczuleń bądź chorobami układu oddechowego. Kołdry 100x160 marki IGA HOME i POLDAUN tworzą idealne warunki do zdrowego snu dla każdego dziecka. Można mieć pewność, że teraz już nic nie zakłóci jego spokojnego snu.
Interesuje Cię kołdra w innym rozmiarze? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra 100x160?

Kołdra 100x160 będzie odpowiednia dla starszego dziecka. Najczęściej jest to druga kołdra dla dziecka, jeśli wymieniamy łóżeczko niemowlęce na większe łóżko dziecięce z materacem 80x160, czy 80x180. Rozmiar 100x160 to odpowiednia kołdra dla przedszkolaka do użytku w domu, ale też jako kołdra do przedszkola dla dzieci leżakujących w ciągu dnia.

Aby dziecko nie odkrywało się w nocy, pamiętaj, aby wybrać optymalną grubość kołderki. Nie zapomnij o zdrowej, płaskiej poduszce. Kołderka 100x160 pasuje do dostępnej w naszym sklepie polskiej pościeli 100x160.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło