Pościel pastelowa

Co sprawia, że chcemy wracać do domu? Dlaczego czujemy się w nim bezpiecznie? Dlaczego we własnej sypialni śpi nam się najlepiej? Zapewne jest to suma wszystkich naszych działań, które mają na celu stworzenie idealnej przestrzeni, odpowiadającej naszym naturalnym potrzebom. Często podświadomie dobieramy dodatki czy kolory, które po prostu czujemy, które sprawiają, że otoczenie wyraża nasze emocje, pomaga nam zapomnieć o stresie i o negatywnych uczuciach. Dom, a zwłaszcza sypialnia powinny być miejscem, które przepełni nas radością, będzie naszą małą planetą, do której tylko my mamy dostęp. Magia kolorów odgrywa tu dużą rolę. Mają one w sobie moc wywoływania pozytywnych uczuć i wpływają na naszą psychikę, ułatwiając relaks i porządkowanie myśli. Dzięki barwom, które wprowadzamy do wnętrza naszego domu, zbieramy siłę i energię, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami życie. Pastelowe kolory nie tylko rozświetlą nasz dom, ale także spowodują, że wypełni go radosna, wiosenna atmosfera. Słoneczne, jasne i cukierkowe barwy wywołają pozytywne skojarzenia. Sypialnia, w której pastelowa paleta barw zawita, będzie słodką odskocznią od otaczającego świata.

Pościel pastelowa w wielu rozmiarach!

Dzięki bogatej ofercie sklepu VegeHome.pl znajdziemy na każdy materac idealną pościel pastelową. Pastelowe kolory na łóżku będą skuteczną zachętą do regenerującego wypoczynku. Użyte do produkcji pościeli materiały zostały starannie wyselekcjonowane, tak aby uzyskać jak najwyższą jakość produktów. Na jednoosobowy materac przygotowana została pościel pastelowa 140x200, jeśli jednak lubimy czuć się swobodnie wówczas polecany wyborem będzie pościel pastelowa 160x200. Pary, które lubią bliskość podczas snu, zachowując swoją przestrzeń, docenią wygodę i komfort, jakie zapewnia pościel pastelowa 200x220.

Barwniki są odporne na spieranie, zatem z powodzeniem możemy komplety pościeli prać w domowej pralce. Starannie wykończenia gwarantują odporność na mechaniczne uszkodzenia podczas codziennego użytkowania. Aksamitna delikatność materiałów sprawia, że nawet najwrażliwsza skóra nie zostanie podrażniona, a odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że uczucie suchości i świeżości będzie towarzyszyć nam przez całą noc.

Sprawdź wszystkie pościele z oferty naszego sklepu!

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło