Kołdry bawełniane

Długość i jakość snu zależy w dużej mierze od pościeli, w jakiej śpimy. Zarówno zbyt wysoka temperatura odczuwalna, jak i za niska nie sprzyjają odpoczynkowi, dlatego warto dobrać kołdrę odpowiednią do warunków pogodowych. W upalne lato idealnie sprawdzają się modele lekkie, cienkie i przewiewne. Zimą polecamy grube, często podwójne, ciepłe przykrycia. Niezależnie od pory roku, warto pokusić się o wybór kołdry naturalnej, zdrowej i oddychającej, bowiem tylko pod taką nasz sen będzie regenerujący.
Jednym z najczęściej wybieranych modeli są kołdry bawełniane, które charakteryzuje naturalny skład poszycia. Dzięki temu kołdra jest miła w dotyku, przewiewna i łatwo ją utrzymać w czystości. Wypełnienie stanowi zazwyczaj wysokopuszysta włóknina z włókien poliestrowych pozwalających na doskonałą cyrkulację powietrza lub mieszanka włókien HCS o wyjątkowej sprężystości, sprawiających, że kołdra jest lekka, puszysta a wkład się nie zbija nawet po praniu.
W naszym sklepie posiadamy kołdry bawełniane marki POLDAUN i IGA HOME, które charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, co przekłada się na komfort ich użytkowania. W zależności od swoich potrzeb i upodobań, znajdziesz u nas kołdry bawełniane dostosowane do warunków panujących za oknem – modele letnie, wyjątkowo lekkie, cienkie i przewiewne przyjemnie otulą Cię w ciepłą noc, a także kołdry całoroczne, idealne na jesień i wiosnę lub do pomieszczeń o stałej temperaturze w ciągu roku, które mają optymalną grubość i puszyste, mięciutkie wypełnienie. Ponadto polecamy kołdry bawełniane zimowe typu DUO, czyli na stałe połączone dwie kołdry, tworzące między sobą dodatkową poduszkę cieplną i kołdry typu 4 pory roku, będące dwiema kołdrami złączonymi napami, które w miarę potrzeb można rozdzielić.
Kołdry bawełniane to produkty zdrowe, lekkie i bardzo komfortowe. Dostępne są w naszym sklepie w rozmiarach 200x220cm, 160x200cm, 140x200cm, 140x200cm, 200x200cm a także mniejszych takich jak 90x120cm, 100x135cm czy 100x160cm.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło