Prześcieradła 70x140

Każdego dnia staramy się, aby nasze pociechy rosło zdrowo, prawidłowo się rozwijały, były szczęśliwe i dobrze się czuły. Troska o zdrowy sen dziecka jest niezwykle ważna.
Gdy nasza pociecha śpi, regeneruje siły, aby nazajutrz bawić się i poznawać świat. Jest to jednak także czas, który służy porządkowaniu emocji nagromadzonych w ciągu dnia. Zdrowy sen ma ponadto wpływ na układ odpornościowy dziecka, zabezpiecza przed infekcjami. Jak widać, sen stanowi ważne narzędzie w naszej walce o zdrowie malucha. Jednak, kiedy szkrab śpi, rozluźnia się jego ciało. Małe dzieci nie mają jeszcze wyuczonej zdolności pełnej kontroli, a zatem możemy się spodziewać niespodzianek. Nocna wpadka, rozlana herbata — materac może dość szybko ulec zniszczeniu. Żeby pozbyć się stresu, który towarzyszy takim nieprzewidzianym zdarzeniom, możemy się skutecznie zabezpieczyć, stosując odpowiednio dopasowane rozwiązania. Z pomocą przychodzi nam marka DARYMEX.
Prześcieradła 70x140 cm marki DARYMEX wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Aksamitnie delikatne tkaniny są odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka – nie powodują podrażnień i otarć, dając przy tym uczucie czułej pieszczoty na skórze. Prześcieradła z gumką 70x140 cm nie zmieniają swojego położenia względem materaca niezależnie od aktywności malucha. Prześcieradła nieprzemakalne 70x140 cm zabezpieczają materac przed zalaniem i wilgocią, są łatwe w utrzymaniu czystości – można prać je w pralce. Nie zdefasonują się i nie stracą właściwości przez długi czas.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło