Poduszki antystresowe

Wygodna, dobrze dobrana poduszka to podstawa zdrowego snu. Na odpowiednie podparcie głowy składa się przede wszystkim indywidualnie dobrana twardość poduszki oraz jej wysokość. Jednak nie tylko te parametry decydują o tym, czy sen będzie efektywny. Ponieważ każdy z nas prowadzi inny tryb życia, może też mieć odmienne wymagania dotyczące poduszek. Osoby cierpiące na alergie często wybierają poduszki antyalergiczne, wykonane np. z włókien bambusowych. Osoby o skórze wrażliwej preferują poduszki z wyciągiem z aloesu. A jaką poduszkę wybrać, gdy prowadzimy stresujący tryb życia?

Poduszki antystresowe - idealne na spokojny sen

Długotrwały stres jest podstawą wielu chorób, począwszy od nerwicy, na chorobach układu krążenia kończąc. Dlatego jeśli tylko można, należy go ograniczyć do minimum lub zniwelować go w trakcie snu. Pomogą w tym poduszki antystresowe marki Poldaun i Iga Home. Poduszki antystres powleczone są tkaniną z włóknami węglowymi, które wspomagają proces oczyszczania organizmu z ładunków elektrostatycznych zgromadzonych w ciągu dnia, dając relaks i spokój. Delikatna mikrofibra jest przyjemna w dotyku i miękka – daje kojące ciepło, a jednocześnie odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Jest przy tym elegancka i bardzo wytrzymała. Poduszki antystresowe marki Poldaun i Iga Home pomagają przezwyciężyć stres i powrócić do równo
Poduszki antystresowe z włóknem węglowym można prać w warunkach domowych – tak, jak zwykłe poduszki, co ułatwia pozbycie się roztoczy i grzybów oraz zachować je w należytej czystości. Ich wypełnienie nie zbryla się w praniu, wiec sen na nich jest tak samo wygodny na początku, jak i po latach użytkowania. Dzięki zastosowaniu specjalnych włókien poduszka doskonale dostosowuje się do głowy, dając jej wyjątkowo stabilne i wygodne podparcie.
Poduszki antystresowe mają tradycyjny wymiar, co sprawia, że pasują do większości poszewek. Są dostępne w rozmiarach 40x40cm. 50x60cm, 50x70cm, 50x80cm, 70x80cm.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło