Kołdry dla dzieci

Każdy potrzebuje wyjątkowej pościeli, by się dobrze wyspać, ale to dzieci wymagają pościeli najlepszej z najlepszych – dla zdrowego snu swojego i Twojego.
Pościel dziecięca jest produktem najczęściej i najbaczniej kontrolowanym spośród wszystkich produktów pościelowych, gdyż to dzieci są najwrażliwszymi odbiorcami. Ich delikatna skóra, skłonności do podrażnień i częste alergie nie pozwalają na kompromisy. Pościel dziecięca musi być najlepsza.
W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości kołdry dla dzieci marki IGA HOME i POLDAUN, o różnym składzie – m.in. komplety bambusowe, komplety z bawełny, komplety z mikrofibry. Dla najmłodszych proponujemy bardzo delikatne komplety VelveLove, stworzone z myślą o komforcie noworodków. Komplet składa się z kołderki i podusi idealnie pasujących do dziecięcego wózka lub na pierwsze dni w domu. Dla nieco starszych dzieci w sprzedaży mamy komplety składające się z kołderki o wymiarach 90x120 cm i 100x135 cm oraz z płaskiej podusi.
W ofercie naszego sklepu znaleźć można rewelacyjne, oddychające kołdry bawełniane, doskonale utrzymujące ciepło. Można je prać w temperaturze 90° Celsjusza, dzięki czemu można mieć pewność, że maluszek śpi w higienicznych warunkach. Posiadamy też kołdry z milutkiej w dotyku, mięciutkiej mikrofibry, a dla dzieci z problemami alergicznymi proponujemy kołdry dziecięce antyalergiczne z domieszką włókien z bambusa, mających naturalne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze marki IGA HOME oraz komplety antyalergiczne Hollofil Allerban marki POLDAUN, których aktywnym składnikiem jest środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy Allerban, działający nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Kołdry antyalergiczne są szczególnie polecane dzieciom zagrożonym lub chorującym na choroby układu oddechowego, jak np. astma oskrzelowa i chorobami alergicznymi skóry. W naszej ofercie znajdziesz kołderki o wymiarach 110x170cm, 100x150cm, 90x120cm, 60x100cm, 100x160cm i 100x135cm.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło