Kołdry dla dzieci

Każdy potrzebuje wyjątkowej pościeli, by się dobrze wyspać, ale to dzieci wymagają pościeli najlepszej z najlepszych – dla zdrowego snu swojego i Twojego.
Pościel dziecięca jest produktem najczęściej i najbaczniej kontrolowanym spośród wszystkich produktów pościelowych, gdyż to dzieci są najwrażliwszymi odbiorcami. Ich delikatna skóra, skłonności do podrażnień i częste alergie nie pozwalają na kompromisy. Pościel dziecięca musi być najlepsza.
W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości kołdry dla dzieci marki IGA HOME i POLDAUN, o różnym składzie – m.in. komplety bambusowe, komplety z bawełny, komplety z mikrofibry. Dla najmłodszych proponujemy bardzo delikatne komplety VelveLove, stworzone z myślą o komforcie noworodków. Komplet składa się z kołderki i podusi idealnie pasujących do dziecięcego wózka lub na pierwsze dni w domu. Dla nieco starszych dzieci w sprzedaży mamy komplety składające się z kołderki o wymiarach 90*120 cm i 100*135 cm oraz z płaskiej podusi.
W ofercie naszego sklepu znaleźć można rewelacyjne, oddychające kołdry bawełniane, doskonale utrzymujące ciepło. Można je prać w temperaturze 90° Celsjusza, dzięki czemu można mieć pewność, że maluszek śpi w higienicznych warunkach. Posiadamy też kołdry z milutkiej w dotyku, mięciutkiej mikrofibry, a dla dzieci z problemami alergicznymi proponujemy kołdry dziecięce antyalergiczne z domieszką włókien z bambusa, mających naturalne działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze marki IGA HOME oraz komplety antyalergiczne Hollofil Allerban marki POLDAUN, których aktywnym składnikiem jest środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy Allerban, działający nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze. Kołdry antyalergiczne są szczególnie polecane dzieciom zagrożonym lub chorującym na choroby układu oddechowego, jak np. astma oskrzelowa i chorobami alergicznymi skóry.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Komplet całoroczny Softi Sen 100x135+40x60

Komplet 100x135+40x60 całoroczny Softi Sen

Normalna cena 102,54 zł -30% Cena 71,78 zł
Marka:                                  IGA HOME Status:                                dostępny Termin wysyłki standardowy:  24h...
Komplet całoroczny Softi Sen 90x120+40x60

Komplet 90x120+40x60 całoroczny Softi Sen

Normalna cena 90,74 zł -30% Cena 63,52 zł
Marka:                                  IGA HOME Status:                                dostępny Termin wysyłki standardowy:  24h...

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło