Kołdry antystresowe

Kołdry antystresowe są produktem kierowanym głównie do osób żyjących w ciągłym napięciu, w biegu, pod presją. Życie codzienne dostarcza zmartwień większości z nas, dlatego tak ważne jest, by choć noc dawała wytchnienie. Długi, zdrowy i głęboki sen nocny sprawia, że wstajemy pełni sił i mamy chęć do życia. Warto wspomagać nocną regenerację, wybierając odpowiednie do tego produkty.

Kołdry antystres, jakie oferujemy w naszym sklepie, są idealne do tego, by w pełni wykorzystać nocny sen na odpoczynek i odstresować się po trudnym dniu. Wkład produktów wykonany jest z mieszanki specjalnych włókien o działaniu odprężającym i relaksującym. Ich struktura pozwala natomiast na pełną cyrkulację powietrza z zachowaniem walorów cieplnych, co zapobiega nadmiernemu poceniu się i sprzyja odpowiedniej temperaturze snu. Poszycie kołder wykonane jest z tkaniny z domieszką włókien węglowych, które neutralizują ładunki elektrostatyczne gromadzące się na naszym ciele w ciągu dnia. Pozwala to wyciszyć się i odzyskać równowagę fizyczną i psychiczną. Węgiel działa też przeciwzapalnie, pomaga leczyć bezsenność i wspiera regenerację organizmu.
Kołdry antystresowe marki IGA HOME i POLDAUN są więc doskonałym wyborem dla wszystkich, którym potrzebny jest relaks. Pomogą zregenerować organizm, oczyścić go z toksyn, odbudować odporność i odzyskać dobre samopoczucie.
Oprócz właściwości antystresowych, kołdry te są wyjątkowo ciepłe, przyjemne w dotyku i perfekcyjnie wykonane. Możne je prac w pralce, co nie wpływa na stan ich wypełnienia. Wkład nie zbija się, a poszycie nie mechaci. Kołdry po praniu nie tracą swoich właściwości antystresowych, neutralizując ładunki elektrostatyczne zaburzające równowagę organizmu.
Kołdry antystresowe dostępne są w standardowych wymiarach: od wąskich 140x200 cm i 160x200cm, aż do szerokich, dwuosobowych o wymiarach 200x220 cm, oraz w wersjach letniej, całorocznej, zimowej i 4 pory roku. Jeśli chcesz się zrelaksować podczas snu jak nigdy dotąd, kołdry antystresowe są tym, czego szukasz.
Interesują Cię innego rodzaju kołdry? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra antystresowa?

Kołdra antystresowa działa relaksująco i odprężająco na nasze ciało. Podstawą jej pozytywnego działania jest włókno węglowe, które wplecione w tkaninę w procesie jej tkania, widoczne jako subtelna, czarna kratka, neutralizuje ładunki elektrostatyczne, które gromadzą się na naszym ciele w ciągu dnia. Te ładunki odpowiadają za stres, rozdrażnienie, napięcie mięśni, a w efekcie skutkują trudnościami z zasypianiem i obniżają efektywność odpoczynku nocnego. Kołdra antystresowa dedykowana jest dla osób żyjących w ciągłym biegu, przemęczonych i narażonych na długotrwały stres. Kołdra antystresowa pomaga walczyć z bezsennością, poprawia jakość snu, dodaje energii życiowej i zwiększa naszą wydajność w ciągu dnia.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło