Dla dorosłych

Koce dla dorosłych

Na długie zimowe wieczory nie ma nic lepszego niż ciepły koc. Ciekawy film, wciągająca książka, czy choćby popołudniowa drzemka nie obejdą się bez miękkiego, rozgrzewającego koca.


W naszej ofercie znajdują się koce czołowych marek takich jak DETEXPOL, DARYMEX, GRENO czy COTTON CLOUD. Szeroka gama kolorów i wzorów, różne tekstury i grubości pozwolą z pewnością wybrać najodpowiedniejszy koc dla siebie. Bo koc, tak jak pościel to wybór bardzo indywidualny. Zatem jeśli jesteś wielkim zmarzluchem, Twoją uwagę powinien przykuć któryś z koców DETEXPOL. Są to koce dwustronne o bardzo wysokiej ciepłocie, przeznaczone dla osób mających problemy z rozgrzaniem się pod zwykłym kocem. Bardzo milutkie w dotyku, miękkie i duże koce dla dorosłych z flaneli i dzianiny sherpa ogrzeją w najchłodniejsze wieczory.


Dla osób lubiących ciepło, lecz nie wymagających wyjątkowo ciepłego okrycia polecamy koce o wysokiej ciepłocie marki DARYMEX, GRENO lub COTTON CLOUD oferujących duży wybór koców bawełnianych z domieszką akrylu i poliestru. Koce o takim składzie surowcowym są miękkie w dotyku, wytrzymałe i puszyste. Nie przytłaczają swoją wagą, nie mechacą się i łatwo je utrzymać w czystości.


Osoby potrzebujące okrycia, lecz odpoczywające najlepiej w umiarkowanej temperaturze, powinny zaś skupić swoją uwagę na kocach z mikrofibry marki DARYMEX. Bardzo przyjemna faktura, delikatność i lekkość to cecha charakterystyczna tych wyjątkowych okryć. Świetnie sprawdzają się również w podróży, gdyż nie zajmują dużo miejsca, łatwo je utrzymać w czystości i szybko schną.


Wszystkie polecane przez nas koce dla dorosłych cechuje bardzo wysoka jakość, perfekcja wykonania ze szczególnym uwzględnieniem detali, oraz nowoczesne wzornictwo. Duży wybór kolorów z pewnością zadowoli osoby przywiązujące dużą wagę do dekoracji.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło