Ręczniki łazienkowe

Kupując ręczniki, jedną z najważniejszych kwestii jest ich miękkość oraz dobre wchłanianie wilgoci. To podstawowe cechy, którymi musi charakteryzować się ręcznik dobrej jakości. Ważne, aby wykonany był z dobrych gatunkowo materiałów, dzięki czemu będzie służył długo, nie niszcząc się podczas prania.
W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie ręczniki najlepszego gatunku. Ogromną popularnością cieszą się ręczniki łazienkowe marki Eurofirany oraz Greno. Dostępne są produkty w różnych wariantach, 30*50 cm, 50*90 cm, 50*100 cm, 70*140 cm, a także duże ręczniki kąpielowe o wymiarach 100*150 cm. Produkty, dzięki temu, iż wykonane zostały z naturalnych materiałów charakteryzują się doskonałą chłonnością, a także wysoką gramaturą  materiału, dzięki czemu jest on trwały i nie niszczy się. W ofercie znajdują się produkty wykonane z mikrobawełny, bawełny, bawełny egipskie, jak również włókna bambusowego. Ze względu na naturalny skład ręczniki sprawdzą się doskonale także dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą, w tym również dla dzieci oraz alergików. To właśnie z myślą o osobach o szczególnych potrzebach i wymaganiach nasz asortyment obejmuje ręczniki łazienkowe bambusowe, cechujące się wyjątkowymi właściwościami. Produkty te są bezpieczne, odporne na rozwój pleśni, bakterii oraz grzybów, które mogłyby znajdować się i rozwijać w wilgotnej tkaninie. Dzięki temu, ręczniki te są rozwiązaniem szczególnie higienicznym, co pozwala zachować skórę w jeszcze lepszej kondycji i zdrowiu. Włókno bambusowe połączone z bawełną zapewnia także odpowiednią przewiewność.
Poza cechami gwarantującymi doskonałą jakość i funkcjonalność, oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co jest szczególnie ważne dla osób ceniących sobie harmonię wnętrza i dbających o dopasowanie każdego elementu do aranżacji pomieszczenia. Producenci zadbali o każdy szczegół, przywiązując uwagę nie tylko do jakości, ale także do doskonałej estetyki i wykończenia swoich produktów.
Aby zwiększyć żywotność ręczników należy przestrzegać zaleceń producenta dotyczących nie tylko prania, ale również suszenia. Dobór odpowiednich środków piorących, segregowanie kolorami czy unikanie trzymania mokrych ręczników w pralce, to tylko niektóre czynniki, mające wpływ na kondycję tkaniny.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło