Materace 80x130

Chociaż niezaprzeczalnie różnimy się od siebie, łączy nas jedno – zawsze najważniejszą kwestią pozostaje dla nas dobro naszych dzieci. Jesteśmy już tak dziwnie skonstruowani, że nasze szczęście w dużej mierze wyznacza poziom zadowolenia naszych pociech.

Zależy nam na ich zdrowiu, dobrej kondycji, prawidłowym rozwoju, a także na dobrym samopoczuciu i humorze. W trosce o szczęście nasze i naszych dzieci powinniśmy zatem stworzyć dla malucha idealne otoczenie, które umożliwi mu prawidłowy rozwój i wypoczynek. Po męczącym dniu, pełnym nowych doświadczeń i bodźców, które docierają do dziecka ze wszystkich stron, maluch powinien odpocząć i wyspać się, aby w czasie snu móc spokojnie poukładać wszystkie emocje. Dziecko wyspane to dziecko zadowolone, bardziej skore do zabawy i nauki, mniej marudne. Wyciszenie przed snem i wygoda przez całą noc dają nam pewność, że nic nie zakłóci snu naszej pociechy.
Materace dziecięce 80x130 cm marki HAVEA stworzone zostały w trosce o wygodę i zdrowie najmłodszych. Dzięki zastosowaniu w pełni hipoalergicznych materiałów materace 80x130 cm są odpowiednie także dla dzieci ze skłonnościami do alergii. Aksamitnie delikatny materiał, który stanowi zewnętrzne wykończenie materaca, nie podrażnia wrażliwej skóry malucha i nie powoduje otarć. Odpowiednio dobrana twardość zapewnia wygodę i prawidłowe ułożenie ciała przez całą noc. Na podstawie wieloletniego doświadczenia materace marki HAVEA wyprodukowane zostały tak, aby stanowić gwarancję zdrowego i spokojnego snu dla najmłodszych.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło