Materace 70x130

Dla prawidłowego rozwoju naszego dziecka niezbędny jest sen. Jest to czas, gdy maluch regeneruje siły, wzmacnia odporność, a także porządkuje emocje i informacje całego dnia.

Jeśli nasze dziecko dobrze się wysypia, jest radosne i bardziej skore do zabaw. Zwiększa się również jego ciekawość świata i zapał do nauki oraz zdobywania nowych umiejętności. Naszym zadaniem jako rodziców jest zadbać o to, aby maluszek miał idealne warunki do zdrowego i spokojnego snu. Troska o otoczenie odgrywa tu ważną rolę. Przed zaśnięciem powinniśmy ograniczyć ilość bodźców, które otrzymuje brzdąc. Stonowana kolorystyka, do tego ciepła, oddychająca pościel to punkt wyjścia do tego, aby dziecko mogło dobrze spać. Jednak niezmiernie ważne jest również zadbanie o właściwie dobrany materac. Jeśli będzie on zbyt twardy lub miękki, wówczas dziecko nie tylko będzie miało trudności z przybraniem wygodnej pozycji, ale może mu również doskwierać ból pleców. Delikatne ciało malucha i jego rozwijający się układ kostny wymagają szczególnej uwagi.
Materace do łóżeczka 70x130 cm marki HAVEA spełniają rygorystyczne normy dotyczące produktów dla dzieci. Są hipoalergiczne, a ich niezwykle miękka warstwa zewnętrzna nie obciera i nie powoduje podrażnień bardzo delikatnej skóry dziecka. Materace dziecięce 70x130 cm mają odpowiednią twardość, dzięki czemu możemy być spokojni o utrzymanie prawidłowego położenia kręgosłupa maluszka przez całą noc. Materace 70x130 cm są w pełni hipoalergiczne, dlatego mogą być stosowane również dla dzieci ze skłonnościami do alergii.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło