Materace lateksowe dla niemowląt

Wybór odpowiedniego materaca do łóżeczka noworodka to wyzwanie, przed którym stają wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Najbezpieczniejsze dla delikatnej skóry maleństwa będą z pewnością materace lateksowe. Materace lateksowe dla niemowląt składają się z naturalnej pianki lateksowej. Niektóre modele dodatkowo posiadają warstwę maty kokosowej, która zapewnia większą twardość. Ten typ materacy jest szczególnie polecany dla niemowląt, gdyż w pierwszych miesiącach życia dziecko powinno spać na twardszym podłożu. Po upływie 8-9 miesięcy materac można przewrócić na drugą stronę, która jest bardziej miękka. Nie trzeba wówczas kupować nowego materaca do łóżeczka zaledwie po paru miesiącach życia dziecka. Materace z pianki lateksowej są w pełni hipoalergiczne, a więc mogą na nich spać niemowlęta już od pierwszych dni życia. Lateks stanowi przeszkodę dla rozwoju roztoczy i zapobiega osadzaniu się kurzu. Zastosowanie zdejmowanego pokrowca jeszcze bardziej ułatwia dbanie o higienę snu dziecka. Produkt ten można w łatwy sposób uprać w pralce.

W sklepie Vegehome.pl dostępne są materace lateksowe dla niemowląt polskiej firmy Hevea, której produkty doceniane są nie tylko w kraju, ale i za granicą. Produkty marki HEVEA wyróżnia wysoka jakość, którą potwierdzają atesty i certyfikaty nie tylko krajowych, ale i międzynarodowych jednostek badawczych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się zarówno materace lateksowe dla niemowląt oraz dzieci, jak i dorosłych, a ponadto szeroka gama akcesoriów, takich jak dodatkowe pokrowce ochronne na materace oraz poduszki lateksowe i profilowane. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór materacy lateksowych dla niemowląt, dostępnych różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością uda się dopasować idealny materac do łóżeczka każdej pociechy.

Materace lateksowe dla niemowląt są dostępne w rozmiarach: 60x120cm, 70x130cm70x140cm. Interesują Cię innego rodzaju materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło