Materace 60x120

Chyba każdy rodzic marzy o tym, żeby jego pociecha przespała spokojnie całą noc. Nie tylko nasze dziecko będzie szczęśliwe w takiej sytuacji, ale i my zyskamy czas na wypoczynek i sen, który jest nam tak bardzo potrzebny dla ukojenia nerwów i regeneracji sił.

Niestety, jak wiemy, dzieci mają wobec nas inne plany i często, gdy my próbujemy spać, one chcą się przytulać, jeść, albo po prostu trenują przeponę, zapewniając nam symfonię doznać dźwiękowych. Co zrobić, żeby maluszek poczuł się w łóżeczku na tyle dobrze, aby przespać noc spokojnie? Jest to przecież niezwykle ważne dla jego prawidłowego rozwoju, zatem nie powinniśmy lekceważyć tego tematu. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby łóżeczko było wygodne i w pełni dopasowane do potrzeb maleństwa. Pościel ciepła, ale jednocześnie oddychająca pozostaje niezwykle istotna, ale równie ważne jest to, na czym nasze dziecko śpi. Materac nie powinien być ani zbyt miękki, ani za twardy, gdyż wpływa to na kręgosłup brzdąca i może powodować ból. Dopasowanie odpowiedniej twardości nie jest łatwym zadaniem, jednak tym problemem zajęli się już specjaliści marki HAVEA.

Materace 60x120 cm marki HAVEA wykonane zostały z tworzyw wysokiej jakości zapewniających hipoalergiczność. Aksamitnie delikatna zewnętrzna warstwa jest przyjemna w dotyku, nie powoduje otarć i podrażnień wrażliwej, dziecięcej skóry. Materace dziecięce 60x120 cm mają odpowiednią twardość, dlatego zapewniającą właściwe podparcie dla kręgosłupa. Stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia materace do łóżeczka 60x120 cm stanowią gwarancję zdrowego snu dla naszego maluszka.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło