Materace lateksowe Junior - dla starszych dzieci (7+)

Siódmy rok życia stanowi przełom. Wtedy właśnie dziecko idzie do pierwszej klasy szkoły podstawowej i rozpoczyna naukę. By była ona efektywna, niezwykle ważny jest dobry i zdrowy sen. Aby dziecko spało spokojnie i wygodnie, niezbędny będzie wygodny materac, dobrany do wzrostu użytkownika oraz wymiarów łóżka. Dla dzieci powyżej siódmego roku życia szczególnie polecamy materace lateksowe. Dla starszych dzieci ten typ materacy jest odpowiedni ze względu na swoje hipoalergiczne właściwości. Lateks stanowi barierę dla rozwoju roztoczy i magazynowania kurzu w materacu, dzięki czemu sen młodego człowieka jest jeszcze bardziej higieniczny. Materace lateksowe dla dzieci 7+ są wyposażone w pokrowiec, który w łatwy sposób da się zdjąć, a następnie wyprać w pralce. Ten typ materaca, oprócz właściwości hipoalergicznych, stanowi odpowiednią podporę dla kręgosłupa dziecka, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w okresie rozwoju. Okres nauki w szkole, długie godziny spędzone w ławkach szkolnych oraz za biurkiem podczas odrabiania lekcji niestety wpływają negatywnie na kręgosłup młodego człowieka. Odpowiednio dobrany materac sprzyja ograniczeniu wad postawy, relaksuje i wspomaga komfort podczas snu.

W sklepie Vegehome.pl dostępne są materace lateksowe dla dzieci 7+ polskiej marki Hevea, której produkty doceniane są nie tylko w kraju, ale i za granicą. Asortyment marki HEVEA wyróżnia wysoka jakość, którą potwierdzają atesty i certyfikaty nie tylko krajowych, ale również międzynarodowych jednostek badawczych. W ofercie firmy znajdują się zarówno materace lateksowe junior, jak i pełnowymiarowe materace z lateksu dla osób dorosłych. Hevea jest także producentem akcesoriów, takich jak dodatkowe pokrowce na materace oraz poduszki lateksowe i profilowane, które zwiększają komfort podczas snu. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór materacy lateksowych dla dzieci, spośród których z łatwością da się wybrać model spełniający wszystkie potrzeby dziecka.

Materace lateksowe dla dzieci 7+ są dostępne w rozmiarach 70x160cm, 80x160cm, 80x165cm, 80x170cm, 80x180cm, 80x190cm, 80x200cm, 90x160cm, 90x180cm, 90x190cm. Interesują Cię innego rodzaju materace? Sprawdź nasze pozostałe produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło