Materace 80x190

Chociaż dzieci rosną, to jednak dla rodzica zawsze pozostają maleństwami. Naszym zadaniem niezmiennie jest nadążać za ich potrzebami – tak, aby mogły się dobrze rozwijać. W zakres rodzicielskich obowiązków wchodzi również troska o zdrowie pociech.
Nieocenionym sojusznikiem w walce o utrzymanie dobrego stanu zdrowia jest sen. To on pozwala na regenerację organizmu i daje czas na odpoczynek na wysokim poziomie. Zdrowy i spokojny sen sprzyja utrzymaniu bariery ochronnej przed infekcjami, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Wspomaga ponadto procesy poznawcze, wpływa na zwiększenie zdolności zapamiętywania i koncentracji. Wyspane dziecko jest szczęśliwe, zdrowe i pełne zapału do poznawania świata. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki do zdrowego i spokojnego snu, wystarczy, że stworzymy otoczenie, które będzie sprzyjać wypoczynkowi. Doskonałym narzędziem do tego jest właściwa pościel, a ponadto także materac, który umożliwi przyjęcie optymalnej pozycji, aby ciało mogło się odprężyć i zrelaksować.
Marka HEVEA posiada w swojej bogatej ofercie materace dla dzieci 80x190 cm, stworzone z myślą o starszych dzieciach w wieku szkolnym. Materace lateksowe 80x190 cm są w pełni hipoalergiczne i uniemożliwiają rozwój roztoczy wywołujących alergie. Ich delikatna warstwa zewnętrzna przeznaczona jest do kontaktu z delikatną skórą dziecka – nie powoduje otarć i podrażnień. Materace 80x190 cm mają twardość odpowiednią dla kształtującego się układu kostnego dzieci, dlatego stanowią niezastąpiony element dziecięcej sypialni.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło