Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Czytaj więcej

zamknij

Materace 80x170

Jako ludzie mamy bardzo precyzyjnie określone potrzeby. Do tych podstawowych należy jedzenie, picie, wydalanie, oddychanie i sen. Brak snu na dłuższą metę jest zabójczy.
Chociaż słyszymy o mistrzach medytacji, którzy zaklinają się, że od dekad nie spali, ich prawdomówność można poddawać w wątpliwość. Nawet jeśli można by jednak żyć jakiś czas bez snu, to po co odmawiać sobie takiej przyjemności? Odpoczynek, reset umysłu, oderwanie się od rzeczywistości i pogrążenie w pięknych marzeniach sennych, jest tym, na co każdego dnia czekamy. Nasze dzieci również, chociaż czasami ich pociąg do dorosłości każe im negocjować porę snu. Tak czy inaczej, sen jest naszym pociechom niezwykle potrzebny dla utrzymania dobrego zdrowia, siły i odporności psychicznej. Zadbać o ich sen możemy, tworząc idealnie skomponowane otoczenie, które będzie zachęcać do wypoczynku.
Z pomocą wszystkim rodzicom chcącym zadbać o zdrowy sen ich dzieci przychodzi marka HEVEA. Materace dla dzieci 80x170 cm stworzone zostały z myślą o młodych ludziach, którzy wymagają perfekcyjnie dobranych rozwiązań. Odpowiednia twardość powoduje, że materace 80x170 cm stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa, umożliwiając przybranie optymalnej pozycji. Aksamitnie delikatna tkanina stanowiąca warstwę zewnętrzną nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Materace lateksowe 80x170 cm są całkowicie hipoalergiczne, a zatem pozostają odpowiednie także dla osób ze skłonnościami do alergii.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
Vege Home Reviews with ekomi-pl.com