Materace 90x190

Niezależnie od tego, czy nasze dzieci są małe, czy też zaliczają się już do grona nastolatków, jedną z ich podstawowych potrzeb jest sen. Pozwala on uporać się z emocjami, które młody umysł gromadzi przez cały dzień.
Chociaż nasze pociechy tryskają energią i wydaje się, jakby były niczym perpetuum mobile, to jednak ich energia także się wyczerpuje. Potrzebują dużej dawki zdrowego i spokojnego snu, aby się zregenerować i kolejny dzień powitać z pełną energią oraz dziecięcym entuzjazmem. Także ich zdrowie fizyczne uzależnione jest od snu, który wpływa na zwiększenie odporności na infekcje, co szczególnie w okresie jesienno-zimowym jest niezwykle ważne. Naszym zadaniem jako rodziców jest stworzenie idealnych warunków do tego, aby ci młodzi ludzie, śpiąc i śniąc każdej nocy, mogli gromadzić siły na kolejny dzień pełen wyzwań. Od nas zależy to, jak będą się czuć, czy pozostaną szczęśliwi, czy nie opuści ich dziecięca energia. Dbając o zdrowy sen naszych dzieci, zapewniamy również sobie spokojną głowę i dobre samopoczucie.
Materace dla dzieci 90x190 cm marki HEVEA zostały stworzone na podstawie wieloletniego doświadczenia. Przeznaczone dla najmłodszych użytkowników spełniają wysokie wymagania stawiane materacom dla dzieci. Odpowiednia twardość pozwala na uzyskanie optymalnego podparcia kręgosłupa w czasie snu, dzięki czemu dziecko może z łatwością znaleźć optymalną pozycję. Delikatna warstwa zewnętrzna nie podrażnia wrażliwej skóry i nie powoduje otarć. Materace lateksowe 90x190 cm marki HEVEA są w pełni hipoalergiczne, dzięki czemu bez obaw mogą być używane także przez młodych ludzi ze skłonnościami do alergii. Materace 90x190 cm to wybór świadomych rodziców.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło