Materace 80x165

Życie z dziećmi jest pełne niespodzianek, emocji i przygód. Każdy dzień to wyprawa w nieznane. Dziecięce emocje bywają dzikie i nieokiełznane niczym drapieżne zwierzę.
Jednak naszym zadaniem niezmiennie jest je poskramiać. Tylko po co mamy być treserem lwów, skoro dbając o dobre samopoczucie dziecka, jesteśmy w stanie w dużej mierze okiełznać dzikiego zwierza, budząc w dziecku łagodnego kociaka? Wyspany maluch jest pełen energii, skory do psot, dopisuje mu humor. Nie musimy walczyć z niezadowoleniem i marudzeniem, które najczęściej bywa wyrazem, że coś jest nie tak. Tyle że dziecko, w przeciwieństwie do dorosłego, nie zawsze jest w stanie to coś określić. Frustracje i niepokoje malucha przekładają się również na podwyższenie naszego poziomu stresu. Zadbajmy zatem o to, aby nasza pociecha mogła się spokojnie i wygodnie wyspać, zregenerować siły, uporządkować emocje. Patrząc na zadowolenie szkraba, poczujemy się lepiej i odejmiemy sobie lwią część pracy nad poskramianiem naszego kociaka.
Marka HEVEA posiada w swojej bogatej ofercie materace dziecięce 80x165 cm. Stworzone zostały z myślą o najmłodszych, dlatego mają optymalną twardość. Dzięki Temu zapewniamy maluchowi podparcie kręgosłupa przez całą noc i możliwość swobodnego doboru najwygodniejszej pozycji. W pełni hipoalergiczne stanowią idealne rozwiązanie także dla dzieci ze skłonnościami do alergii. Materace 80x165 cm mają aksamitnie delikatną warstwę zewnętrzną, która nie podrażnia i nie obciera wrażliwej skóry dziecka. Jest to wybór świadomego rodzica.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło