Materace 90x180

Czy jesteś świadomym rodzicem? Jak ważne jest dla ciebie dobro twojego dziecka? Czy znasz potrzeby swojego dziecka? Czy twoja pociecha wie, że może na tobie polegać? Czy zrobisz wszystko, aby było szczęśliwe?
Czy ważne jest dla ciebie jego zdrowie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią TAK, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Dobro dzieci jest przecież dla każdego rodzica najważniejsze. Odpowiadanie na ich potrzeby, zwłaszcza te najbardziej podstawowe, wydaje się tak oczywiste, jak oddychanie. Sen należy właśnie do tych najbardziej podstawowych potrzeb, których zaspokojenie przekłada się na dobre zdrowie, odporność na infekcje, dobrą kondycję psychiczną, a także ogólnie dobre samopoczucie. Wyspane dziecko ma więcej energii, jest w stanie szybciej zapamiętywać i się uczyć. Lepiej radzi sobie także z emocjami, gdyż noc jest tym czasem, kiedy umysł człowieka pracuje nad porządkowaniem wszystkich uczuć nagromadzonych w ciągu dnia. Dlatego wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko, a szczęśliwe dziecko to szczęśliwi rodzice.
Materace dla dzieci 90x180 cm marki HEVEA stworzone zostały z materiałów najwyższej jakości. Aksamitnie delikatne tkaniny wykorzystane jako zewnętrzna warstwa nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie powodują otarć. Materace lateksowe 90x180 cm są w pełni hipoalergiczne, bez obaw mogą zatem spać na nich także młodzi ludzie ze skłonnościami do alergii. Materace 90x180 cm nie odkształcają się i nie tracą właściwości sprężystych przez długi czas, stanowią więc gwarancję trwałości. Marka HEVEA to wybór świadomych rodziców.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło