Materace 80x180

Każdego dnia nasze dzieci zmagają się ze światem – zdobywają wiedzę i kolejne umiejętności, bawią się, nawiązują nowe znajomości, przyjaźnie. Doświadczają burzy uczuć i emocji.
Zadaniem rodziców jest pomóc dziecku uporać się z tym wszystkim, co bombarduje je każdego dnia – tak, aby mogło poukładać wszystkie informacje i emocje. Tylko wówczas jego doświadczenia będą je napędzały do dalszego poznawania świata i siebie samego. Wiedząc, że ma w nas oparcie, dziecko zyskuje siłę do tego, aby pokonać przeciwności i stać się mistrzem swojej drogi. Do nas należy także zapewnienie mu odpowiednich warunków, aby wypoczęte każdego dnia witało świat z uśmiechem i energią. Zdrowy sen jest niezwykle ważny dla młodego człowieka. Odpowiedni dobór pościeli, która delikatnie otuli jego ciało i wprowadzi w stan błogiego relaksu, jest bardzo ważny. Nie mniej ważny jest materac. Jego twardość powinna zostać tak dobrana, aby ciało mogło się odprężyć, a jednocześnie utrzymać kręgosłup we właściwej pozycji.
Marka HEVEA przygotowała wyjątkowo komfortowe materace dla dzieci 80x180 cm. Stworzone z myślą o dzieciach w wieku szkolnym zapewniają optymalną twardość, dzięki czemu młody człowiek będzie mógł znaleźć odpowiednią pozycję do snu, nie narażając się na ból pleców. Materace lateksowe 80x180 cm są całkowicie hipoalergiczne, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie dla dzieci ze skłonnością do alergii. Aksamitnie delikatna warstwa zewnętrzna nie podrażnia i nie powoduje otarć wrażliwej skóry dziecka. Materace 80x180 cm to wybór odpowiedzialnego rodzica.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło