Materace 70x160

Zdrowy sen stanowi podstawę prawidłowego rozwoju dziecka. Niezależnie od wieku jest on niezbędny do utrzymania dobrej kondycji i odporności. Ma też niebagatelne znaczenie dla dziecięcej psychiki.

Wyspany maluch jest szczęśliwszy, chętnie się bawi i uczy, ma większą zdolność zapamiętywania. Zadaniem rodziców jest stworzenie dla pociechy odpowiednich warunków, które umożliwią mu spokojne przespanie całej nocy. Gdy kładziemy dziecko spać po dniu pełnym wrażeń, otulamy je ciepłą pościelą. Powinniśmy też pamiętać, że równie ważne jest to, co znajduje się pod dzieckiem. Jego kręgosłup się rozwija i potrzebuje wygody oraz odpowiedniej podpory. Materac powinien mieć twardość dostosowaną do wieku i potrzeb. Dzięki właściwie dopasowanemu materacowi dziecko bez problemu znajdzie optymalną pozycję, która zapewni mu pełnię relaksu.
Z pomocą w znalezieniu najlepszego materaca dla dziecka przychodzi firma HAVEA. Materace dziecięce 70x160 cm tej marki stworzone zostały na podstawie wieloletniego doświadczenia. Materiały użyte jako zewnętrzna warstwa są aksamitnie delikatne, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie powodują otarć. W pełni hipoalergiczne wypełnienie utrudnia rozwój roztoczy i sprawia, że materace 70x160 cm są odpowiednie także dla dzieci ze skłonnością do alergii. Odpowiednia twardość zapewnia nie tylko wysoki komfort, ale również prawidłowy rozwój dzięki właściwemu podparciu kręgosłupa. Materace dziecięce 70x160 stanowią gwarancję zdrowego i spokojnego snu.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło